Natáčení 2. řady Dne D je v plném proudu

Levné dárky, best dárky

Investice za 4,5 milionů korun padly během prvních šesti natáčecích dnů druhé řady pořadu České televize Dne D. Ambiciózní podnikatelé, snílci a vynálezci začátkem srpna opět předstoupili před pět investorů, aby se je pokusili přesvědčit, že právě do jejich nápadu mají vložit svoje peníze. A někteří z nich byli opravdu úspěšní. Čtyři z pěti investorů zůstávají stejní jako v první řadě Dne D, kterou diváci České televize sledovali od března do června 2009. Druhé řady se nezúčastní Ivan Pilný, který se rozhodl vstoupit do politiky. Ke čtveřici Marta Nováková, Dana Bérová, Tomio Okamura a Ondřej Bartoš se nově přidal Michael Rostock, kontroverzní investor, který nejde pro ostré komentáře daleko.
Oproti první řadě zaznamenali tvůrci posun v kvalitě projektů. ,,Stále se sice hlásí ti, kteří nemají své projekty dostatečně připravené, zvedl se ale počet projektů, jejichž autoři si své podnikatelské plány promysleli,“ říká dramaturg pořadu Lukáš Franta. „Zvedl se i podíl těch, kteří přicházejí žádat o maximální částku, tedy o 1,5 milionu korun. A to přesto, že ji v první řadě takovou částku nikdo nezískal.“
Pořad vzniká v Centru zábavné tvorby Televizního studia Brno České televize. Natáčení dalších dílů druhé řady se uskuteční v září a říjnu. Tvůrci pořadu se proto rozhodli dát případným zájemcům ještě poslední šanci a příjem přihlášek prodloužili až do konce srpna 2009. Všichni, kteří mají zajímavý podnikatelský projekt, tak ještě mají šanci. Přihlásit se mohou zde.
Na obrazovky České televize se druhá třináctidílná řada dostane v roce 2010. Všech 13 dílů první řady je nyní nově k dispozici prostřednictvím internetového vysílání České televize.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.