1BIT: Rozřazovací test z úrovně znalostí v angličtině

Levné dárky, best dárky

Studijní aktuality: Určeno studentům zapsaným do 1BIT, kterým vznikla povinnost doložit před státní závěrečnou zkouškou znalosti a dovednosti v angličtině na minimální úrovni H3.
Pokyny k rozřazovacímu testu vypracoval UJAZ/FEKT, a takto se do testu vstupuje.
Studenti si po ukončení testu pro kontroluna papíruzaznamenají dosažený počet bodů, a uschovají pro případné pozdější reklamace. Na FIT se pokusíme připravit aplikaci, která bude počet bodů studentovi zviditelňovat (zatím bez záruky, protože test probíhá mimo IS-FIT).
Studentům se doporučuje, aby si dříve, než začnou test řešit, prostudovali pokyny, protože test lze absolvovat jenom jedenkrát.
Akce/test končí k 20051130. Potom, někdy na přelomu prosince 2005 a ledna 2006 se studenti podle výsledku testu budou elektronicky registrovat do předmětů BAN1, BAN2, BAN3 a BAN4. Na které by se snad náhodou nedostalo, budou mít možnost zaregistrovat si pro příští ak.r. 2006/2007 některou angličtinu začínající „JHh“ nebo „JAa“. Studenti s certifikáty o složení zkoušky z některé „vyšší angličtiny“ navštíví studijního poradce, aby dostali informaci, jak postupovat při uznání znalostí angličtiny.
Em.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.