Demokracie slaví 18. narozeniny.

Dejme jí dárek: Demokracii!

Levné dárky, best dárky

Studentský výbor je neformální a otevřenou skupinou studentů požadujících posílení prvků přímé demokracie, zejména zákon o obecném referendu, přímou volbu prezidenta a odvolatelnost poslanců.

You may also like...

1 Response

 1. red. napsal:

  Tisková zpráva k demonstraci 17. listopadu

  Bezpečnostní složky podporují Iniciativu v protestech

  Praha, 8.11.2007

  Iniciativa Ne základnám ve spolupráci se Studentským výborem svolává 17. listopadu v 16.00h na Václavské náměstí celostátní demonstraci. Chce tím vyjádřit hlubokou nespokojenost s chováním současné vládní koalice, která po osmnácti letech, která uplynula od demokratických změn v této zemi, brání občanům, aby mohli sami rozhodovat o věcech, jež je zajímají a jež se jich bytostně týkají.
  Iniciativa Ne základnám považuje za důležité, že se k demonstraci za demokracii a referendum přidávají další a další subjekty. Kromě již zmiňovaného Studentského výboru a části odborů, je to nově také Unie bezpečnostních složek.

  Zástupci Iniciativy Ne základnám a Unie bezpečnostních složek vystoupí na tiskové konferenci, která se uskuteční v pátek 9.11. od 11h v Residence Bologna, Konviktská 5, Praha 1.

  Iniciativa Ne základnám vznikla v červenci 2006 a v současné době se jí účastní téměř šedesát organizací a řada významných osobností. Cílem iniciativy je nenásilnou formou bojovat proti umístění základny systému Národní raketové obrany Spojených států na území ČR. Iniciativa průběžně publikuje informace týkající se tohoto tématu na webových stránkách http://www.NeZakladnam.cz

  Tiskoví mluvčí:
  Jan Májíček, maja_konf@yahoo.co.uk
  Ivona Novomestská, ivona.n@email.cz
  Ing. Jan Tamáš, Ph.D., jan.tamas@humanisti.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.