1. 5. 2007 – Brno zůstane pestré a tolerantní. Navzdory pochodu neonacistů.

Levné dárky, best dárky

Kateřina Jacques se spolu s dalšími političkami a politiky zúčastní brněnského pochodu proti neonacismu. Šíření nesnášenlivosti a rasismu je vážným problémem, vůči kterému by politici i veřejnost měli v demokratické zemi zaujímat jasný postoj.

Proto 1. května budou symbolicky „vyhánět zlé duchy“ z ulic města Brna, kterými projde ohlášený „tradiční prvomájový průvod“ organizovaný neonacistickou organizací Národní odpor. K účasti na této akci vyzývají všechny občany, občanské iniciativy, zastupitele, poslance i senátory, kteří chtějí dát neonacistům jasný vzkaz, že Brno o jejich srazy a pochody nestojí.

Shromáždění na ulici Bašty se bude konat 1. května od 13 hodin a zúčastní se jej například ministryně Džamila Stehlíková a Dana Kuchtová, poslankyně Kateřina Jacques, poslanec Ondřej Liška či náměstek primátora Martin Ander.

Přečtěte si více na webových stránkách známé političky z Prahy.

You may also like...

4 Responses

 1. ma napsal:

  Ondřej Liška využije této příležitosti k tomu, aby zaostalé Brňany poučil o tom, že zlo, přichází-li z té správné strany, nemusí býti až takovým zlem.
  Kupříkladu megasilný radar v hustě osídlené lokalitě jako takový sám o sobě je zlo, avšak provozuje-li tuto pro obyvatelstvo extrémně nezdravou a nebezpečnou věc spolu s agresorem také náš spojenec Brusel, zlo přestává býti zlem a stává se dobrem.
  Koneckonců, Ondra už v Brně ani v Česku nežije, že…

 2. Anonym napsal:

  možná se budou na úterek hodit pravidla takových demošek: viz http://www.nacionaliste.com/clanekpravidlademo.htm
  Prý „Nepodceňujte propagandu a to jak ve vlastních řadách, tak především pro veřejnost a novináře“ nebo „Návštěva policie nemusí dělat dobře ani tomu, kdo nic neudělal.“ nebo „Pořádková služba může vypadat militantně“ nebo „Mějte v zásobě dostatek izolepy, kterou je někdy nutné použít na zalepení politicky „nekorektních“ tetování či „nevhodných“ znaků na oblečení“ a na závěr: „Zjistíte-li, že novináři o vaší akci nepravdivě informovali, nebojte se podat trestní oznámení“ :-)))

 3. Anonym napsal:

  nakonec je změna místa – happening proti pochodu fašounských zrůd se uskuteční na Moravském náměstí. zváni jsou všichni lidé dobré vůle…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.