13. OpenCoffee

Levné dárky, best dárky
 • Ve středu 15. září v 9 hod začíná v kavárně Falk na Gorkého 12 už třinácté OpenCoffee, neformální setkání lidí z kreativních profesí, pořádané občanským sdružením Brnopolis. Uvolněná atmosféra nad šálkem kávy a domácím moučníkem bez obvyklých visaček a prezentací je vhodnou příležitostí k setkání se zajímavými lidmi a navázání kontaktů v profesní oblasti i mimo ni. A jaká budou témata tohoto Opencoffee? Dernisáž fotografií expatů, Mezinárodní dům a konference TEDxBrno.

  Na tomto OpenCoffee proběhne dernisáž výstavy fotografií Brno očima cizince. Vernisáž výstavy se uskutečnila v červnu jako součást Brnopolis Expats Meeting. V rámci symbolické derniéry nyní bude možné v kavárně Falk naposledy zhlédnout ty nejlepší soutěžní fotografie.

  Na setkání bude také jako nový partner Brnopolis představena společnost Infosys a zazní aktuální informace o projektu Mezinárodního domu, který by měl poskytovat dlouho očekávané služby pro cizince z kreativních profesí, kteří v Brně trvale žijí a pracují.

  V neposlední řadě představí zástupci Brnopolis a jejich partneři program konference TEDxBrno, díky níž se Brno připojuje k více než stovce měst, kam už fenomén TEDx zavítal. Mezioborově zaměřená akce proběhne 7. října 2010 od 15.30 hodin v Uměleckoprůmyslovém muzeu Moravské galerie. Po symbolickém startu online registrace bude možné si na místě koupit za hotovost první lístky vyhrazené pro volný prodej. Pro TEDx fanoušky je připraveno překvapení.

  Petra Jelečková, projektová manažerka Brnopolis

  „Myšlenková laboratoř“ Brnopolis je občanským sdružením Brňanů z kreativních profesí, kteří nabízejí svoje zkušenosti a kontakty pro mezinárodní rozvoj města. Neziskové a apolitické aktivity zahrnují výměnu názorů a námětů na weblogu i neformální setkání OpenCoffee, která se jako součást mezinárodní sítě konají ve stovce měst po celém světě. Brnopolis na sebe loni upoutal pozornost např. organizací výběru Brněnského počinu roku. Byl také vybrán z 80 přihlášených mezi sedm projektů k prezentaci na Evropském fóru tvořivosti v Bruselu.

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.