14. 5. 2008 Setkání nových aktivistů

Levné dárky, best dárky

Brněnská skupina iniciativy Ne základnám Vás zve na schůzku pro nové lidi, kteří by se chtěli zapojit do aktivit proti radaru v brněnském regionu.

I když média prezentují smlouvu s USA jako „hotovou věc“, stále ještě není rozhodnuto. Konečné rozhodnutí padne až v parlamentu. Podle veřejných vyjádření poslanců je nyní situace taková, že většina poslanců (minimálně 102) by hlasovala proti radaru. Šanci uspět máme! Ale zkušenosti (například z prezidentské volby) ukazují, že ne každý poslanec nakonec hlasuje tak, jak bychom čekali. Proto je nyní potřeba působit na poslance, u nichž hrozí, že i přes proklamovaný názor „proti“ budou hlasovat pro radar. Je třeba jim dát jasně najevo, že tento jejich krok by znamenal konec jejich politické kariéry a fiasko v příštích volbách.

Nyní je obzvláště důležité plně rozvinout práci v regionech. Být vidět nejen v Praze před Poslaneckou sněmovnou, ale i v regionu, kde budou poslanci usilovat o hlasy. Také je třeba neustále sbírat podpisy pod petici za referendum, kterou už podepsalo téměř 100 000 lidí.

Iniciativa funguje díky neplaceným dobrovolníkům. Neustále potřebujeme nové lidi, kteří budou provozovat petiční stolky v Brně a okolí, nebo se podílet na přípravách dalších akcí, které v regionech plánujeme. Také jiné formy podpory jsou samozřejmě vítané.

Pokud máte zájem dozvědět se více, právé Vám je určeno veřejné setkání, které proběhne


ve středu 14. května
od 18 hodin

v restauraci Grand Prix, Hybešova 21, Brno
(zastávka Hybešova tram. 1 a 2, asi 100 m směrem k nádraží po pravé straně ulice, vstup ze dvora vedle myčky aut, mapa »)

Potřebujeme vás a těšíme se!


Jana Jedličková,
Milan Papcun,

info@nezakladnam-brno.org

You may also like...

1 Response

  1. george napsal:

    jdete uz do píči vy anarchisticti burici

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.