Autogramiáda herců Divadla Járy Cimrmana

Levné dárky, best dárky
 • U příležitosti jedinečné publikace Jára Cimrman, génius, který se neproslavil zvou Knihy Dobrovský na autogramiádu herců Divadla Járy Cimrmana Zdeňka Svěráka, Miloně Čepelky, Jana Hraběte a Petra Bruknera v knihkupectví na ulici Joštova 8 dne 4. listopadu od 15 hodin.

  Jak je všem cimrmanologům známo, vytouženého pomníku z bílého mramoru se Mistr doposud nedočkal. Budiž mu tedy alespoň malým závdavkem tato unikátní obrazová publikace představující našeho zneuznaného českého velikána ze všech známých i neznámých stránek jeho mnohovrstevnaté geniální osobnosti: jako divadelního principála, filmaře, hudebního skladatele, filosofa, pedagoga, vynálezce, cestovatele, sportovce, historika, lékaře, kriminálníka i kriminalistu a konečně i jako milovníka.

  Na stránkách naší knihy se bude moci čtenář s mistrem setkat téměř osobně, a to nejen prostřednictvím množství nově objevených a doposud nezveřejněných fotografií a ilustrací, ale především díky téměř 30 jedinečným dobovým dokumentům, které zná každý nadšený cimrmanolog zatím pouze z vyprávění a už hoří, co teprve, až je spatří? Mistrovy vlastnoruční poznámky a črty, nákresy geniálních vynálezů, ojedinělé notové záznamy, dokonalé plánky, podrobné mapy, dobové brožury a mnoho dalších jedinečných artefaktů, které konečně spatřují světlo světa tak, jak by si to Jára Cimrman jistě přál: totiž pod jeho jménem a v seriózní knize (s téměř koženou vazbou).

  Michael Šoták

 • You may also like...

  1 Response

  1. Petra napsal:

   Přijedu i kdyby pršel sníh… Petra z CV :-)

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.