Autogramiáda Jana Krause a Romana Musila

Levné dárky, best dárky

14. února 2007- Chléb 4Aktiv přinesl handicapovaným dětem první peníze Handicapovaní sportovci dnes prostřednictvím benefičního fondu Emil získali 50 000 korun. Částku přebral v nákupním centru Chodov Emilův patron, herec Jan Kraus. Peníze se podařilo získat během prvního měsíce prodeje chleba 4Aktiv.
Společnost Ahold, provozující síť supermarketů Albert a hypermarketů Hypernova, Delta pekárny a Zeelandia se ve spolupráci s benefičním fondem Emil vydaly nezvyklou cestou, jak podpořit handicapované sportovce. Firmy se vzdaly části svého zisku z prodeje celozrnného chleba 4Aktiv. Šek převzal patron Emila, herec Jan Kraus, společně s nejúspěšnějším českým paralympionikem Romanem Musilem na společné autogramiádě.

Získané peníze využijí mladí handicapovaní sportovci k nákupu potřebného sportovního vybavení. „Z každého chleba, který si lidé koupí získáváme peníze na rozvoj našich aktivit. Je to pro nás velmi cenná a stabilní pomoc“, řekla koordinátorka projektu Emil, Dana Hrdinová.

„Společnost Ahold již sedm let podporuje děti v obtížných životních situacích prostřednictvím svého projektu S Bertíkem za dětským úsměvem. Rádi jsme se proto zapojili do benefičního projektu Emil, který podporuje sportovní aktivity handicapovaných dětí,“ řekl Libor Kytýr, ředitel komunikace v Ahold Czech Republic.

Benefiční projekt Emil přispívá na sportovní aktivity handicapovaným dětem v klubech a jednotách sdružených v Českém paralympijském výboru. Jedná se asi o 7 400 handicapovaných dětí a mládeže ve věku od pěti do dvaceti tří let se všemi druhy postižení. Emil, společně s moderátorem Janem Krausem, pomáhá mladým handicapovaným sportovcům už od roku 2003. Za tu dobu získal Emil s pomocí řady partnerů téměř dvanáct milionů korun a udělal tak radost tisícům handicapovaných sportovců.

Více informací najdete na: www.emil-cpt.cz

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.