Benefiční golfový turnaj EMIL 2007

Levné dárky, best dárky

Správní rada projektu Emil ve spolupráci se společností Teplárny Brno, a.s. pořádá již V. ročník benefičního golfového turnaje, jehož cílem je podpora sportujících handicapovaných dětí a mládeže. Záštitu nad konáním turnaje převzal JUDr. Jiří Oliva, předseda představenstva společnosti Teplárny Brno a.s..

20. září 2007 se v brněnském golfovém areálu Kaskáda shromáždí osmdesát účastníků, aby hráli na 18 jamek pro „dobrou věc“. Výtěžek z turnaje půjde na benefiční konto Emil, založené pro podporu sportu a rehabilitace dětí s různými druhy postižení – zrakovým, sluchovým, tělesným, spastickým či mentálním. Turnaj je určen amatérským hráčům s HCP, kteří mají jak radost ze hry, tak humánní úmysly.

Hrát se bude „stableford“ (sčítají se získané body za celé kolo) a odstartuje se „cannon startem“ (ze všech jamek najednou). Turnaj příjemně zpestří přítomnost zajímavých hostů. S golfovou holí se na hřišti objeví cyklista Jiří Ježek, jeden z nejúspěšnějších paralympioniků s nedávnými medailovými úspěchy na Mistrovství světa. V doprovodu trenéra Petra Horáčka přijdou sportující handicapované děti z brněnské SK Kociánka.

V průběhu turnaje se pořádá dobročinná aukce. Moderátorsky se ji ujme Mojmír Maděrič. Draženy budou fotografie Sáry Saudkové, Jakuba Ludvíka či obrazy Miroslava Bartáka a Rostislava Pospíšila. S vydražením každého díla se děti mohou těšit na kvalitnější sportovní zázemí.

Na závěr přátelské akce budou vyhlášeni a oceněni nejlepší hráči, jež získají dary od firem Studio Hunat, Efko a BOSS TIMER. Trofej pro vítěze dodá Studio Hunat, které je součástí Business Compass, s.r.o. a zaměřuje se na výrobu a design skleněných uměleckých předmětů (originálů či limitovaných sérií). Půjde skutečně o exkluzivní cenu, jelikož pracovní tým studia získal několik národních i mezinárodních ocenění za inovaci a za design.

Za solidaritu s handicapovanými dětmi si ocenění hráči odnesou též dárek pro vlastní potomky. Firma Efko, jež je oficiálním dodavatelem projektu Emil, věnuje stavebnici Roto, jejíž koupí v síti hračkářských obchodů je možné v průběhu celého roku postižené děti rovněž podpořit.

Celkový výtěžek golfového turnaje v podobě symbolického šeku slavnostně převezmou zástupci projektu Emil. Následně bude obnos převeden na benefiční konto a o jeho spravedlivé a účelné rozdělení se postará Správní rada projektu Emil.

Maskot Českého paralympijského týmu Emil pomáhá dětem od roku 2003 překonávat postižení a rozvíjet vlastní osobnost . Motivem akcí, mezi něž patří i tento benefiční golfový turnaj, je podpora sportovních aktivit, v jejichž rámci se postižené děti přirozeně učí zdolávat překážky a zdravě soutěžit.

Partneři turnaje:
Teplárny Brno – generální partner
Golfový areál Kaskáda
Sklárny Hunat
EURO

Mediální partneři EMILA:
Dodavatelé EMILA:
Nova
Efko
Frekvence 1
Moser
Český rozhlas 2 – Praha
Pompo
Fit pro život
Zeelandia
Newton

Novinky.cz

Více podrobností o benefičním projektu EMIL se můžete dozvědět na internetových stránkách www.emil-cpt.cz.

Celoročně lze na tento projekt přispívat prostřednictvím dárcovské SMS ve tvaru DMS EMIL na číslo 87777 nebo na benefiční účet číslo 182 182 182 / 0800.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.