Brno – hlavní město veletrhů

Levné dárky, best dárky

Město Brno již delší dobu hledá svůj slogan. No jel jsem nedávno šalinou ze Stránské skály, zíral jak je ten svět krásný, když jsem si všiml u výpadovky na Olomouc toho pěkného bilboardu. Chápu, že autor se snažil napodobit značku označující vjezd do města s touhou, aby Brno nebylo jen křižovatkou mezi Prahou a Vídní, leč nemůžu si pomoci, ve mně to spíš asociovalo varování ministerstva zdravotnictví, že kuřáci umírají předčasně. Ať už je to ale jakkoliv, můj skromný osobní názor je, že by město udělalo líp, kdyby ty peníze utracené za bilboardy (předpokládám totiž, že nebude jen jeden) investovalo nějak užitečněji.

You may also like...

12 Responses

 1. zasvěcený napsal:

  Když chcete o něčem zasvěceně psát,tak si zjistěte fakta.Ale ono už na tomto servru je zvykem mísit polopravdy, lži a rádoby glosující komentáře.Tyto billbboardy pořídily BVV na svůj náklad aby dokumentovaly sepětí se městem a vyvrátily dohady, že se chtějí odstěhovat do Prahy.Sláva vám břídilové.

 2. DaV napsal:

  ó díky pane zasvěcený, my tu aspoň máme možnost řící svůj názor, i když z vaší strany povětšinou sdělený hrubou formou, v případě že to platí celé BVV, tak se omlouvám.

 3. DaV napsal:

  To ovšem taky nemění nic na tom, že to vypadá jako varování. Můj názor. Nikdo netvrdí, že jsme neomylní. Mimochodem, kde bych si to měl jako ověřovat? Volat na radnici? Psát primátorovi?

 4. Anonym napsal:

  Od toho tu ale jsou právě ty komentáře, které využívate k nadávkám a které já záměrně necenzoruju, protože o mnohém taky vypovídají. Minimálně o tom, že sic jste zasvěcený, tak jste hrubián.

 5. Anonym napsal:

  chvála jim beam

 6. mac napsal:

  jooo ty slogany jsou velmi vtipne! Brno – město s IQ :)) , ovsem Brno – město v zeleni – to asi mysli jako vsude okolo :)

 7. Anonym napsal:

  Sepětí se městem. To zní podobně jako..

 8. Anonym napsal:

  Zjistil jsem, že by bylo vhodné mít možnst více anket k jednomu příspěvku. Momentálně však nejsem ve ve stavu, kdy bych byl schopný to přeprogramovat, proto bych zde jen rád dal link na anketu, kterou bych k tomuto příspěvku rád přidal: Jste břídil?

 9. Lu napsal:

  Klan Pavouků nám tu zase řádí..a navíc neumí čeeesky..ač „se městem sepětí“ mimořádně zasvěceně prociťuje ..

 10. Naštvaný napsal:

  …se psem se sepětí se městem sepes (s.r.o.)

 11. Anonym napsal:

  brno – hlavní město sepes a spol

 12. Anonym napsal:

  brno – město, kde to hnije

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.