BRNO OPEN 2008
Mezinárodní taneční soutěž IDSF
ve standardních a latinskoamerických tancích

Levné dárky, best dárky

4. – 6. dubna 2008 proběhne již 6. ročník mezinárodní taneční soutěže Brno Open, kterého se účastní špičkové taneční páry z celého světa. Ozdobou sobotního programu budou mistři světa v latinskoamerických tancích Maurizio Vescovo s Melindou Törokgyörgy.

Letošní novinkou je úvodní program tzv. Rising stars, kterého se účastní taneční páry, které jsou ve světovém žebříčku umístěni od 50. místa a níže. Tato doplňková soutěž dává šanci pro zisk bodů i párům s nižším umístěním na žebříčku.

Minulého ročníku se účastnilo soutěže celkem 272 tanečních párů z 24 zemí celého světa. Účast tanečních párů v soutěži rok od roku roste a s ní také její kvalita tzv. bonifikace, která dosáhla minulého roku 100 %, tím se Brno Open zařadilo mezi TOP 10 světových soutěží! Kdo se rozhodne navštívit letošní ročník Brno Open určitě se má na co těšit a odnese si plno zajímavých sportovních zážitků.

Předprodej lístků je v síti www.ticketportal.cz Lístky budou samozřejmě i na pokladně v brněnském Bobycentru ve dnech, kdy akce bude probíhat. Páteční program začíná v 17:00, sobotní a nedělní v 10:00. Předpokládaný začátek finálových kol v sobotu v 19:30 a v neděli v 19:00. Podrobnější informace o programu najdete na webových stránkách
www.brnoopen.cz

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.