Český rozhlas Brno zve k odběrům krve

Levné dárky, best dárky

Na středu 5. září je na brněnské náměstí Svobody od 13.30 hodin připraven kulturní program. Celé odpoledne bude Český rozhlas Brno společně s pracovníky Transfuzní stanice Fakultní nemocnice v Brně-Bohunicích informovat a propagovat myšlenku bezplatného dárcovství krve.

Tuto patnáctiletou rozhlasovou tradici přijde svým vystoupením podpořit český Elvis Vláďa Lichnovský a stepařská vystoupení žáků Taneční školy R+P manželů Bartůňkových. Na pódium uvede moderátorka Českého rozhlasu Brno Petra Polzerová legendu českého showbyznysu Naďu Urbánkovou, kterou doprovodí skupina Bokomara. Zazpívá i slovenský Zlatý slavík a vítěz soutěže Slovensko hledá Superstar Peter Cmorik s kapelou. Kulturní program Daruj krev s Českým rozhlasem Brno uzavře další hudební legenda – Olda Veselý a skupina €-band.

Touto akcí pozve Český rozhlas Brno k odběrům krve, které se uskuteční za týden,
12. září v Transfuzní stanici Fakultní nemocnice v Brně-Bohunicích na Jihlavské ulici od 6.30 do 14 hodin a ve Zlíně v Hematologicko transfuzním oddělení Baťovy nemocnice od 6 do 12 hodin. Z důvodu rozšiřování registru zve brněnská transfuzní stanice na tento termín pouze nové prvodárce! Dříve registrovaní dárci krve dostanou pozvánky na odběry podle další potřeby transfuzní stanice.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.