Chléb 4Aktiv pomáhá handicapovaným dětem sportovat

Levné dárky, best dárky

Benefiční projekt Emil společně s hypermarkety Albert a Hypernova dnes zahájil novou kampaň na pomoc handicapovaným dětem – nákupem chleba 4Aktiv může snadno pomoci každý. Peníze, kterými zákazníci hypermarketů přispějí, pomohou dětem sportovat. Patronem Emila je herec a moderátor Jan Kraus.

Emil s hypermarkety Albert a Hypernova zvolili pro pomoc handicapovaným netradiční způsob. Namísto organizace běžné sbírky nabízejí obchodní řetězce svým zákazníkům chléb 4Aktiv pro vyváženou stravu. Albert a Hypernova společně s Delta pekárnami a firmou Zeelandia se vzdaly části svého zisku, aby zákazníkům nabídly cenově zajímavý chléb a dětem dostatek peněz pro sportování. Každé prodané balení chleba 4Aktiv tak pomůže handicapovaným dětem užít si více sportu. „Každý koupený chleba nám pomůže udělat život handicapovaných dětí šťastnější. A užívat si života plnými doušky je to nejlepší, co můžeme nabídnout. Handicapovaní nestojí o lítost. Chtějí žít naplno a v tom jim Emil pomáhá,“ říká Jan Kraus.

Benefiční projekt Emil přispívá na sportovní aktivity handicapovaným dětem v klubech a jednotách sdružených v Českém paralympijském výboru. Jedná se asi o 7 300 handicapovaných dětí a mládeže ve věku od pěti do dvaceti tří let se všemi druhy postižení. Emil společně s moderátorem Janem Krausem pomáhá mladým handicapovaným sportovcům už od roku 2003. Za tu dobu získal Emil s pomocí řady partnerů téměř dvanáct milionů korun a udělal radost tisícům handicapovaných sportovců.

Společnosti Albert, Hypernova, Delta pekárny a Zeelandia se rozhodly udělat život handicapovaných dětí radostnější. Zároveň nabízejí chutný a hodnotný chléb za výhodnou cenu. 4Aktiv je vícezrnný chléb, který by se měl stát součástí jídelníčku každého z nás. Jeho speciální složení dodává tělu energii po celý den a udrží vás tak v kondici. Díky pozvolnému uvolňování energie déle vydrží pocit sytosti a prospějete tak své štíhlé linii. 4Aktiv je obohacen čtyřmi, pro zdraví důležitými, složkami. Slunečnicové semínko působí proti stárnutí a zlepšuje kvalitu nehtů a vlasů. Lněné semínko je zvláště dobré pro střevní mikroflóru. Mandlové plátky jsou v chlebu nejen příjemným chuťovým zpestřením, ale také snižují hladinu nebezpečného cholesterolu v krvi a zmenšují tak riziko infarktu. Sezamová semínka kladně ovlivňují krvetvorbu a pomáhají předcházet vzniku zácpy. Chléb má velmi lehkou a jemnou konzistenci. Je vhodný pro jakoukoliv příležitost. Ať už jako součást snídaně, večeře, či jako svačina pro děti do školy. Velkou výhodou je, že 4Aktiv je již naporcovaný a uložený v ochranném obalu, který dobře udrží výbornou chuť chleba. Vhodná velikost balení umožňuje mít chléb vždy čerstvý a chutný. Chléb 4Aktiv můžete zakoupit ve všech 296 prodejnách Albert a Hypernova po celé České republice.

Více informací najdete na: www.emil-cpt.cz

Info a kontakt: Dana Hrdinová
, e-mail: dhrdinova@apc-pr.cz

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.