Daruj krev s rozhlasem

Levné dárky, best dárky
 • Ve středu 15. září mohou dopoledne prvodárci v Brně darovat krev a odpoledne se mohou přijít pobavit na koncert do parku na Moravské náměstí.

  Zájemci mohou darovat krev od půl sedmé ráno do dvou hodin odpoledne ve Fakultní nemocnici v Brně-Bohunicích na Transfúzním oddělení. Toto brněnské oddělení však v tento den odebere krev pouze prvodárcům. Registrovaní dárci krve dostanou pozvánky na odběry podle potřeby transfúzního oddělení. Letos je to již třetí odběr krve v rámci tradiční akce Daruj krev s Českým rozhlasem Brno a Jihomoravskou plynárenskou RWE. S informacemi o dárcovství krve přijde odpoledne na Moravské náměstí primářka Transfúzního oddělení a krevní banky Fakultní nemocnice Brno MUDr. Eva Tesařová, která k projektu říká: „Děkuji za dlouhodobou podporu dárcovství krve ze strany Českého rozhlasu Brno. Naše spolupráce s Klubem dárců krve vytvořila v roce 1992 start úspěšné celorepublikové tradice Daruj krev s Českým rozhlasem. Ta v současnosti probíhá napříč Českou republikou.“

  Od 14 hodin potom zveme dárce krve a širokou veřejnost na koncert Daruj krev s Českým rozhlasem Brno do parku na Moravské náměstí. Program zahájí moderátorka Českého rozhlasu Brno Petra Polzerová a uvede na pódium první účinkující. Písně legendární skupiny Olympic zahraje a zazpívá Rosomák Olympic Revival. V patnáct hodin je vystřídá brněnská rocková kapela Pozdní sběr a na závěr se můžete setkat se Saxanou nebo raději – své hity zazpívá Petra Černocká. Hudební program doplní i vystoupení tanečních párů z TJ Sokola Brno-Královo Pole s akrobatickým rokenrolem a přítomné děti pozdraví klaun s opičkou z Národního cirkusu Jo-Joo.

  Alena Podlucká, public relations

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.