Den otevřených dveří Českého rozhlasu Brno

Levné dárky, best dárky

V sobotu 10. prosince se otevřou dveře Českého rozhlasu Brno pro posluchače a návštěvníky. Přijďte nahlédnout do studií nebo se podívat na živé vysílání vašich oblíbených pořadů. Potkáte se i s osobnostmi, které znáte z vysílání Českého rozhlasu Brno. 10. prosince od 9 do 14 hodin vás čekáme v Brně na Beethovenově ulici 4. Kromě toho vás čeká hudební program, ukázky cukroví našich posluchaček a vánoční atmosféra.

Pokud se chcete podělit o netradiční, rodinný či jinak zajímavý vánoční recept, přineste malou ukázku cukroví i s receptem na vrátnici rozhlasu od čtvrtku 8. prosince. Cukroví i recept bude součástí dne otevřených dveří v sobotu 10. prosince a jistě udělá radost dalším hodpodyňkám.
Recepty posluchačů zveřejníme také na těchto stránkách.

Podělte se o vánoční pohodu a radost z nadílky s dětmi z dětských domovů. Darujte hračku opuštěným nebo zdravotně handicapovaným dětem. Hračku, kterou doručíte osobně na vrátnici Českého rozhlasu Brno do 12. prosince, připojíme ke společné sbírce Českého rozhlasu. Výtěžek sbírky bude předán zástupcům dětských domovů 23. prosince v Havlíčkově Brodě. Hračku můžete s sebou přinést také na den otevřených dveří.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.