Den otevřených dveří navštívilo asi dva tisíce příznivců

Levné dárky, best dárky

Před chvílí se zavřely dveře za posledním návštěvníkem tradičního dne otevřených dveří v Českém rozhlase Brno na Beethovenově ulici. Posluchači stanice se opět setkali s redaktory, moderátory a dalšími „rozhlasáky“.Letos Český rozhlas Brno navštívilo asi dva tisíce příznivců. Kromě neformálních setkání nahlédli návštěvníci do tajů rozhlasové kuchyně a byli přítomni přímo ve studiu při vysílání. Příchozí děti se střídaly při moderování zpráv o počasí. Součástí „dne“ byl i doprovodný kulturní program ve foyer rozhlasu.
Vystoupila Malá muzika Dětského národopisného souboru Brněnský Valášek, jazzman Jaromír Hnilička se svým Triem rního jazzu, Roman Horký, BROLN a Bob Frídl. Knihu Dobrý rodák Vladimír Menšík pokřtil Menšíkův kamarád herec Lubomír Kostelka a syn Vladimíra Menšíka Petr. Malí návštěvníci se zapojili do soutěží ve vaření v programu Kluci, holky, kastrůlky.
Dnem otevřených dveří se pochopitelně odrazil i v dnešním vysílání Českého rozhlasu Brno. V Notesu Maxe Wittmanna se posluchači dozvěděli, jaké melodie má ráda Marcela Vandrová. V besedu s autorem Josefem Veselým se proměnily oblíbené Toulky českou minulostí. A v Rendez-vous s Marcelou Vandrovou si moderátorka povídala s Lubomírem Kostelkou a Petrem Menšíkem a s Jaromírem Hniličkou a Maxem Wittmannem.

Alena Podlucká

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.