DEN SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ Brněnského kulturního centra

Levné dárky, best dárky

Brněnské kulturní centrum po ukončení tříletého cyklu sbírání a následného knižního vydání vzpomínek Brňanů na určité části města vyhlásilo nový projekt, který má opět vtáhnout do života města co nejvíce lidí. Obyvatele i návštěvníky města organizátoři z BKC vyzvali, aby napsali, jaký pořad, jaká akce by jim udělala radost, co by v Brně rádi viděli a zažili. Ze zatím došlých námětů byly vybrány nejzajímavější náměty a ve čtvrtek 9. 6. 2005 budou Brňanům splněny při prvním Dnu splněných přání.Co všechno je připraveno? Řada překvapivých premiér. Poprvé bude pro veřejnost otevřeno podzemí před katedrálou sv. Petra a Pavla, poprvé budou moci Brňané nahlédnout do starého objektu vodárny v Denisových sadech, zcela zdarma v tento den bude zpřístupněna věž a krypta katedrály na Petrově. Dalším ze splněných přání bude i produkce provazochodce nad Zelným trhem, kterého si přála jedna ze starších obyvatelek Brna jako vzpomínku na své dětství. Den doprovodí i hudební program v altánku v Denisových sadech, návštěvníci si budou moci prohlédnout také běžně nepřístupné kapucínské zahrady. Celý den zakončí ještě jedna premiéra: poprvé se Brňanům naskytne pohled na večerní Brno z věže Staré radnice, která bude otevřena od 20.00 do 22.00 hod.

You may also like...

2 Responses

  1. brněnští promotéři napsal:

    Naším největším přáním je, aby BKC – dříve KiC – začalo k o n e č n ě lepit naše plakáty na městských informačních plochách, pokud možno dříve, než je někdo ukradne. Děkujeme za pochopení, Magistráte.

  2. brňák napsal:

    Oni jsou na nás vážně tak hodní… Děkujeme, fakt. Vtáhnout co nejvíce lidí do života města, to je krásné… Myslí to s námi upřímě!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.