Diskuse o nové podobě brněnského loga zřejmě skončila

Levné dárky, best dárky

Jen několik dnů po té, co přinesla Mladá fronta informaci o tom, že v Brně
jsou úřady dlouhodobě tolerovány desítky neoznačených plakátovacích ploch (jsou to ty v místech,
kde dříve stávaly plakátovací
plochy Brněnského kulturního centra), začal někdo tyto plakátovací plochy během tohoto víkendu
označovat
oranžovými samolepkami a destičkou s logem města Brna. Asi tak 6 měsíců po té, co tyto plochy za podezřelých okolností
změnily majitele a do včerejška nebyly nikterak označeny.

You may also like...

1 Response

 1. Informer napsal:

  V Mladé frontě argumentoval k tématu známý mediální stratég Petr Paulczyňski. Argumentoval tím, že „diskuse k nové podobě loga města Brna není dosud ukončena“ – a to že je důvodem, kvůli kterému nejsou plakátovací plochy označeny.
  To je samozřejmě lež jako věž, neboť ve všech různých oblastech brněnského života se logo již dávno bez nějakých diskusí užívá – stačí se podívat kupř. na tramvaje MHD, nebo na web brno.cz (dávno ke stažení včetně manuálu k užívání). Nebo na girlandy na ul. Kobližné, zde je logo veřejně k vidění ve všech myslitelných i nemyslitelných verzích a tyto girlandy spravuje právě TSB Petra P. Levá ruka moc dobře ví co dělá pravá.

  Že je „nedořešená podoba loga města Brna jako důvod neoznačit majetek“ lží – se ukázalo m.j. teď o víkendu, když chlapi montovali loga města Brna na neoznačené plochy „ostošest“ – jen co je stačili po kritice MFD vyrobit – a vůbec při tom nediskutovali..

  Mě na tom všem zajímá, proč proboha věc řeší Radní Paulczyňski – jaký má k tomu prosím vás mandát? Vždyť to jsou plochy Rengl na sloupech MHD! Střet zájmů? Čí zájem?

  Nebo že by s machinacemi s plochami měl PP něco společného? Každopádně již delší dobu hovoří a vysvětluje děj za skutečného provozovatele – Jaroslav Rengla. Je to v pořádku? Není, samozřejmě.

  Věc šetří PČR.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.