Dobrá rada

Levné dárky, best dárky

Po dnešním a včerejším velmi nepříjemném cestovatelském zážitku jsem se rozhodl dát Vám, tedy těm kteří se chystáte cestovat některým tím supermoderním BUSem do Prahy či jinam, jednu dobrou radu: Nenechte se zmást tím, že jsou vedra k zalknutí a vezměte si pořádný svetr a kulicha. Zvláště pak ti starší, a ti, kteří ví, co je to revma.

Oni totiž dopravci, kteří, nutno říci, poskytují v poslední době jinak velmi kvalitní služby v autobusové dopravě mezi Brnem, Prahou a dalšími městy a zeměmi, aby ještě více zlepšili komfort cestování, oblažují nyní cestující naplno puštěnou klimatizací. Což je sice chválihodné, leč pro mnoho lidí nepříjemné, dokonce velmi nepříjemné a možná i nebezpečné. Já sám, jsa v tričku (kdo by se také v těchto dnech tahal s dalšími svršky), zažil jsem úplný horror. Třásl jsem se strašnou zimou po celou cestu, a bolest mého revmatického těla nepopsatelná. A nebyl jsem sám. Některých starších lidí jsem vysloveně litoval.
Nemohli by autodopravci zavést méně klimatizované zóny v těch pěkných BUSech?
On totiž ledový vítr fučící vám do zátylku bez možnosti se před ním schovat znechutí i tu nejluxusnější cestu, a káva, film nebo noviny zdarma chronicky revmatickou babičku její bolesti nezbaví.

You may also like...

2 Responses

  1. kombajn napsal:

    Oni sice rikaji, abyste to nevypinali, ale vypnout to jde a nebo to jde natocit smerem jinam… ale taky uz mi tam jednou byla zima…

  2. Anonym napsal:

    me tam byla zima vcera…je to na hlavu!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.