Evakuace – alarm – tma

Levné dárky, best dárky

Včera okolo 21:00 hodiny se rozhostila v Brně tma. Pro podezření z úniku plynu v oblasti ulice Kozí /
Kobližná byla od elektrického proudu odpojena prakticky celé území definované zhruba prvním městským
automobilovým okruhem, nebo, chcete-li, hradbami starého Brna.Město se ponořilo do tmy zmítajíc se ve vřískání alarmů řady provozoven, které však po chvíli postupně umlkaly. Nastala zvláštní tichá atmosféra na jednu stranu prázdného temného města, na druhou stranu zaplněného řadou stínů a skupinek stínů lidí, kteří si vyšli tuto mimořádnou událost prožít procházkou.Na obrázcích na konci vidíte místo události ráno, tak jak se s ním montéři pěkně vypořádali.

You may also like...

4 Responses

 1. Anonym napsal:

  Dalších pár fotografií ze včerejší noci hledejte zde, Kombajna.

 2. Kombajn napsal:

  Docela hustotka, jak to zfusovali…

 3. Anonym napsal:

  Stejně by mě zajímalo, proč proboha vypnuli celé město? Nestačil by třeba blok? Nebo několik okolních bloků? To mi vrtá hlavou.

 4. 23 napsal:

  jsem s TRZNI 2. kde zemreli po vybuchu plynu mi sousede a verte ze tento stat tedy PLYNARNY radci nez aby zaplatili chudakum lidem kterym daly do startu 12 000 kc a holobyt tak tento stat radci uplati soudce je to levnejsi a dava to rozum.na zaver kdyz se policie ptala plynaren kde je pristroj kterym namerily nulovou akontaminaci plynu ve sklepeni domu tak plynarny odpovedely ze dany pristroj se zahadne stratil a nazaver a to jsem si jist ze plynarny vyhrozuji pravnikovy poskozenych ze ho znici pokud neprestane obhajovot poskozene a ja nelzu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.