Fotoreport: Náměstí Svobody na přelomu roku

Levné dárky, best dárky

You may also like...

8 Responses

 1. Anonym napsal:

  žijeme v krásném světě, anebo se mýlím?

 2. Anonym napsal:

  Obávám se, že se mýlýš. Jestliže jedinou venkovní zábavou silvestrovské noci v půlmilionové aglomeraci je tohleto… Ach jo.

 3. ma napsal:

  „Letošní Silvestr byl nejklidnější za dlouhou řadu posledních let. Nestalo se takřka nic mimořádného. Na silnicích panoval nulový provoz. Jen v Brně bylo policií předvedeno několik osob, protože byly opilé.“ ..tolik ČTV. Žádné zprávy – dobré zprávy.
  Jste také tak rádi, jakou tu máme klidnou, poslušnou, až stádní monokulturu obyvatelstva? Ticho, tma, pořádek a kázeň… Super.

 4. ma napsal:

  Ápropos: jedinou otevřenou provozovnou s teplými potravinami dne 1. 1. 2006 v Brně (450 000 obyvatel, EU) bylo „okénko“ s kuřecími specialitami :-) na (býv.) Hl.Nádraží.

 5. mac napsal:

  blueh!!

 6. krutek.info napsal:

  brno ma s bidou 380000. a radeji klidnej silver, nez ozralci blijici po salinach a vytloukajici okna…nebo co si to predstavujete

 7. -ma- napsal:

  Klidnej, klidnější a nakonec úplně klidný „silver“, nejlepší to bylo v roce 85, že jo?
  Jde o to, že i „na ulici“ se odráží stav celé společnosti. Já rozumím ulici a vidím tu bídu. Tak to fotím a píšu.
  Na ulici na přelomu roku nemusejí nutně být ožralci blijící v šalinách, víš kupříkladu jak vypadala náměstí v podobných městech v méně policejních státech, kde nevládne rudá klika?
  Lidé se umějí bavit a umějí se i smát, aniž by přitom něco rozbíjeli. To by ovšem nesmělo být takřka zhasnuto a všude kráter…
  Česká republika po devatenácté hodině večerní – to je katastrofa – pomodlit, vyčurat a spat, ráno do práce. Jedna státem schválená monokultura v přesně stanovených směnách.
  A to mi vadí.

 8. rbrb napsal:

  ma ma naprostou pravdu. Vy Brnaci si podle vasich komentaru snad myslite, ze bud je vse spatne a strasne nebo neni nic. Je jeste jedna kulturni a prijemna varianta, ze je vse ok ,prijemne, kulturni, proste normalni v jinych rozvinutych spolecnostech. Brno je opravdu dira a je divne, ze tak skvele mesto plne bezvadnych lidi trpi nekulturnosti jejiho vedeni, ktere pro verejny zivot svych obyvatel nedela nic.Jste dobri, ze fotite a zverejnujete ttyo uvahy, aby se lide probrali..moc vam fandim.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.