Garpíškoviny aneb Bibi a čtyři kočky

Levné dárky, best dárky
 • Zveme na Listování novou knihou spisovatelky Báry Nesvadbové Garpíškoviny aneb Bibi a čtyři kočky, spojené s besedou a autogramiádou v neděli 14. listopadu v 18 hodin v HaDivadle.

  Jak už to u Listování dětskými knížkami bývá, bavit se budou nejenom děti, ale i jejich (pra)rodiče. V představení účinkují obě dámy Nesvadbové, máma Bára, malá Bibi a samozřejmě jejich pes Garp.

  Barbara Nesvadbová, oblíbená a úspěšná autorka bestsellerů pro dospělé (Řízkaři, Bestiář, Život nanečisto, Pohádkář, Brusinky), tentokrát napsala knížku pro děti. „Garpíškoviny vznikaly primárně pro mou sedmiletou dceru Bibi, jinak by mě asi nenapadlo, pustit se do pohádek,“ přiznává autorka.

  Výsledkem je neobyčejná knížka plná originálních příběhů s veselými ilustracemi Petry Vykoukalové a dětskými kresbami Bibi Nesvadbové. „Tahle knížka je především hravá. Vznikala ve spolupráci s dětmi, a to je určitě vidět. Vypravěčem je náš pejsek Garp, snažila jsem se pohlížet na lidský svět a události, které přináší, jeho očima,“ říká Barbara Nesvadbová.

  Garpíškoviny, aneb Bibi a čtyři kočky si s radostí přečtou nejen děti, ale také jejich rodiče a prarodiče. Malí prozatím „nečtenáři“ si zase užijí listování stránkami se spoustou barevných obrázků Garpa, jeho zvířecích a člověčích kamarádů. Garpíškoviny se zkrátka řadí mezi knížky, jakých v dětských knihovničkách není nikdy dost – srozumitelné, zábavné čtení rozvíjející dětskou fantazii.

  Naďa Machková

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.