Gott a Shimi míří na Šelepku

Levné dárky, best dárky

Kamil Emanuel Gott, nejlepší imitátor zpěváka Karla Gotta, bude jedním z hostů 73. pokračování úspěšného pořadu „Dámský klub na Šelepce aneb Rozverná talk show zpívajícího novináře Richarda Sachera“, který se uskuteční již tento čtvrtek 24. listopadu od 19 hodin v brněnském klubu Šelepova No 1.

Návštěvnice se mohou těšit nejen na diskotékové verze písní „božského Káji“, ale také na zpěváka Shimiho, jenž zazpívá své největší šlágry, stejně tak i hity z repertoáru Michaela Jacksona a ze světových muzikálů „Pomáda“ a „Evita“. Latinsko-americké rytmy rozproudí Šelepku při vystoupení „české Jennifer Lopezové“, brněnské zpěvačky Ellen Lenské. Spisovatel a šéf brněnského vydavatelství JAK Jan Antonín Krystek pokřtí svou novou knihu „My, kaBrňáci 2“. Její kmotrou bude investikativní reportérka České televize Jana Lorencová, která se proslavila například odhalením causy s topnými oleji.

Příjemným zpestřením večera bude 3. semifinále soutěže Mistr Brno 2005, v němž se mezi sebou utkají čtyři urostlí mládenci ve třech disciplínách. Dámy jistě potěší zejména promenáda ve spodním prádle. Zajímavou podívanou bude i kadeřnická show „Hair clubu Mečova 6“, během níž přijde řada i na dobrovolnice z publika. Chybět nebude ani prezentace Big One Fitness (www.big1fitness.cz), welcome drink, tombola, vystoupení moderátora a scenáristy večera Richarda Sachera a také pánská strip show na závěr programu. Každá návštěvnice navíc dostane dárek v hodnotě 100 Kč!

Vstupenky si ženy a dívky mohou zakoupit denně, anebo nejpozději před začátkem akce na výčepu klubu Šelepova No 1 (www.selepova.cz, tel.: 541 213 342, 602 579 925).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.