Green point poněkud povadlý

Levné dárky, best dárky

V období těsně okolo voleb to skoro vypadalo, že v Brně vznikne místo, kde budou zastupitelé a radní za Stranu zelených
pravidelně diskutovat s občany, přijímat jejich připomínky a podněty. Pak se na věc asi zapomnělo, nebo nebyl v návalu jiných povinností čas, nevím. A dnes? Dnes tu plané sliby připomíná vadnoucí květinová výzdoba.

You may also like...

2 Responses

  1. dav napsal:

    ano, před volbami plno řečí o tom jak to bude krásné právě s nimi a nakonec se stejně jako vždy uzavřou ve svým kancelářích a na komunikaci s lidmi kašlou. Stačí se podívat na stránky našich politiků. Před volbami vychvalované stránky pana Jonáše http://www.radomirjonas.cz nebo s drobným grafickým rozdílem stránky současného primátora: http://www.onderkaroman.cz Ten mne mimochodem velmi zklamal. Očekával bych, že když se ho prostřednictvím jeho formulářů na něco zeptám, že mi odpoví. Myslím, že zas tolik lidí mu z jeho webu dotaz neposílá, aby nemohl napsat jednoduchou odpověď. Třeba i, že je to dataz hloupý. To zas až před volbami se najednou objeví na jejich oprášených webech články, jak byli celé období skvělí a kolik toho udělají, až je zas zvolíme.

  2. Suzman napsal:

    Typická ukázka toho jak se nabalit na volbách a dostat premie za učast v poslanecké snemovně …vzdyt to bylo jen na oko aby pak mohli ty prachy , ktere vyfykturovali trikrat tak velke,vyzdímat při rozdelovaní volebních“odměn“ z kapes danových poplatníků.Navíc Němčina nema co delat v reklame strany jež se uchází o podíl na vladnutí teto zemi.Je to jen vlezdoprdelkovství západním kolegům.Zajimalo by mne , kdyz uz je to tzv EKOstrana, jak casto zalívali ty chudinky za výlohou.Je vidět , že o „pěstování“ kytek nic neví frajeři a pak nam tady predkladaji zakony o skodlivosti spalin vzniklích pri vypalováni listí ze zahradky nejake chudery babicky.Vsak oni na to maji ty svoje EXPERTY.Na Alfapassage zřejmě experti zapomneli a nebo jeste stale cekaji na analytický rozbor z Nemecka na tema „Co dělat s vystavenýma kytkama za výlohou v Brne“…Zřejme to cele zhaslo na Eurosměrnicích..všechny listy na rostline musí odpovídat velikosti danou regulí schvalenou šesti stovkama poslanců EU , jinak kytka nemá nárok na dotaci urcenou pro financování jejího zalívání.Strana Zelených se odvolala a ve spolupráci s něměckými kolegy vynakládají maximalní diplomatické usilí , aby celá věc byla dotažena do zdárného konce.Nabízí se i řešení odprodat věšinovou část akcii teto kytky ve prospech EU.Tím by se vše vyřešilo.Strana zelených by smetla ze stolu kauzu problémových kytek ačkoliv by za ně dostala jen desetinovou hodnotu pořizovací ceny…Přece si EU nekoupí kytku jež nemá regulérní velikost listí …No a EU by získala další majetek téměř zdarma.Nebo je tu možnost , že by EU přihmouřila oči a schvalila dotace pod podmínkou , že bude zalévána vodou dodávanou jednou nejmenovanou Britskou firmou ,kde cena za litr této vody bude činit 1,32 euro.To je zatím cena jež dokázala naše vláda vyjednat.Původní návrh zněl 1,34 ovšem tady se projevila nepostradatelnost jednoho z předních českých ekonomů ve službách vlády, pana Kalouska.Ano to on stojí za tímto snížením.Jeho geniální tah usetřil danovým poplatnikům jistě mnoho bezesných nocí…celou kauzu budeme dále sledovat a jiste se dozvíte další novinky…DS…ted musím čůrat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.