Ice cream Coffeeright IV.

Levné dárky, best dárky

I scream, you scream, he scream. We all scream for Ice cream. Jaro je v plném proudu a ukázalo se nám skoro v letní podobě. Tím spíš je aktuální téma našeho příštího Coffeeright. Frappé a zmrzlina. Studené kávy jsou krásnou příležitostí pro různé experimenty a variace. Na co všechno se můžete těšit? … Více…

You may also like...

3 Responses

 1. Anonym napsal:

  jste už trapní s tím kafem, co je tohle za informace z Brna, když tu není nic o tom, jak je město krasně popsané nápisy ve světových jazycích proti naci….Nebo to už jste se zaměřili jenom na to, kde si mám dát kafe a nevědět při tom, že mně můžou zmlátit nácci…

 2. fotograf napsal:

  ty jo chtěl jsme večer fotit nápisy na vozovce a chodnících v okolí Moravského náměstí ale to množství policajtů kolem mně normálně odradilo a radši jsem ještě v noci odjel na klobásky… sorry. Ale myslím že si to vyfotí kde kdo. Nebo to někdo už smazal?

 3. ma napsal:

  Hele bejbi tak já ti to vysvětlím (tvá primitivní poznámka o tom, jak jsme „trapní s tím kafem“):
  Je to zajímavá informace z Brna. Je o tom, že do Brna se každý měsíc sjíždí skutečná česká první liga – nejlepší baristé ze všech koutů republiky předvádějí své umění v baru na Růsveltce. To samo o sobě stojí za informaci, nemyslíš?
  Dále je to o tom, že se kluci a holky z Brna, skupinka zvaná Coffee Specialist během několika let vypracovala natolik, že předávají své znalosti a umění všem, kteří o to projeví zájem, školí personál brněnských (a nejen brněnských) provozů – hotelů, kaváren… udílejí vlastní certifikát kvality atd. atp. Tedy něco jako že soustředěná píle a důsledný zájem o věc přináší i v dnešní pokřivené době pěkné výsledky. Že to jde.
  …Samozřejmě, někdo z nudy vymýšlí pitomé poznámky, někdo místo toho piluje své umění jak nejlépe připravit drogu a naučit to i ostatní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.