Iniciativa Brno blokuje zve na dominantách Brna na nenásilnou blokádu

Levné dárky, best dárky
 • Organizační tým iniciativy Brno blokuje pozval ve středu 27. dubna 2011 sérií krátkých happeningů brněnské obyvatelstvo i návštěvníky a návštěvnice města k účasti na nedělní nenásilné blokádě neonacistického pochodu.

  V různých intervalech byly z dominant města rozvěšeny velkoplošné transparenty s krátkými hesly – viz fotografická reportáž.

  „Věž Staré radnice, věž Petrova, Denisovy sady, brněnský časostroj na náměstí Svobody a kašna Parnas na Zelném trhu byly happeningům jedinečnou kulisou. Uvědomujeme si, jak důležitá je podpora nejširší veřejnosti,“ dodává mluvčí iniciativy Petr Porteš.

  Iniciativa Brno blokuje vyzývá k nenásilné blokádě neonacistického pochodu 1. května v Brně, ve 13:00 na ulici Cejl. Nenásilnou blokádu podporují již nyní desítky českých osobností: moderátor Jan Kraus, herečka Táňa Fischerová, režisér a spisovatel Arnošt Goldflam, zpěvačka Iva Bittová a další. Aktuálně nenásilnou blokádu podpořili také zpěvačka Marta Kubišová, hudební skupina MakoMako či ekonom Tomáš Sedláček.

  Mluvčí iniciativy Brno blokuje: Jiří Koželouh, Irena Košíčková, Petr Porteš

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.