Kocourkov 2007, aneb konec plakátování v Brně

Levné dárky, best dárky

To, že se absolutní správce brněnských plakátovacích ploch ještě zřejmě neprobudil z letního spánku jasně dokazuje katastrofální stav jeho ploch zejména poblíž nádraží, ale jak vidíme z dnešního snímku i jinde. Vtip s matrací bych společnosti Rengl nezazlíval (asi nám tím chtějí naznačit, že plakátovat v Brně je prostě pohoda), ovšem stále probíhající plakátovací kampaň na festival Trutnov, který skončil někdy na konci srpna už ano.
Zvláště pak za předpokladu, že jsem osobně tento týden hovořil se dvěma klienty v reklamě, kterým ve zmíněné firmě sdělili, že momentálně nedisponují téměř žádnou volnou plochou k prodeji. V obou případech klienti zaplatili za výlep směšného počtu plakátů řádově tisíce korun.

Ovšem i nejlepší firma z Liberce může mít potíže. Jak už to v Brně chodí karta se obrátila, sotva židle předsedy představenstva městské akciové společnosti Technické Sítě Brno a. s. změnila majitele. Zajímavou zprávu o tom přinesla včerejší Rovnost.
Připomeňme, že bývalý předseda, exkomunista- nyní ODS Petr Paulczyňski tuto plochu v době svojí funkce supervýhodně pronajal právě zmíněné společnosti Rengl s.r.o..
Nabízí se otázka jak moc to výhodné pro Brno bylo, když nové představenstvo právě zdesetinásobilo cenu pronájmu.

Ironií osudu tak zůstává, že Brňané budou zřejmě platit desetinásobně více než doposud a zcela jistě přibyde těch, kteří se vydají cestou černého výlepu, který za vlády modrého ptáka v TSB naprosto zahltil naše město.

You may also like...

1 Response

 1. Pořadatel kulturních a společenských akcí napsal:

  Jsou to normální darebáci. Minulý týden jsme žádali o výlep plakátů na kulturní akci v Brně. Paní na Hlinkách v příjmu zakázek Rengl byla skeptická. Nemají místo!! Jedině snad že by… no vzala 13ks (sic!) plakátů že se tedy pokusí… potvora…jedna. Zkásla nás o 5200 Kč!!! Za třináct plakátů!
  Cestou od tam jsem se smutně díval na desítky plakátovacích ploch Rengl, nesmyslně rozmístěných takřka na každém rohu a na nich…Trutnov!! a další zastaralé plakáty! Prý „neny mysto, pane…“
  Pak jsme tam volali, jestli by jako ještě pár plakátů nevzali, přece jenom, mají teď v Brně na některých místech skoro monopol a přípravy té naší akce stály statisíce, bylo by dobré dát o ní brňanům vědět…Paní blahosklonně svolila a vzala jich ještě 30… tentokrát „pouze“ za 3500…že se „to tam pokusí nějak vmáčknout“ na ty plochy… mrcha.
  Tak jsem si koupil kyblík, váleček a lepidlo, co mi zbývá.

  Děkujeme, pane Paučinský. Děkujeme brněnská Rado. Děkujeme, páni zastupitelé, děkujeme dámy zastupitelky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.