Listopad ve Staré hasičce

Levné dárky, best dárky

Milí přátelé,

listopad bude ve Staré hasičce opravdu pestrý. Organizátoři pro Vás tentokrát přichystali hned několik opravdových lahůdek, nejen z ČR.

Vše zahájí jeden z vašich nejoblíbenějších programů- Cestičky, který nás zavede tentokrát společně se skupinou vodáků k prameni řeky Gangy. Budete mít možnost shlédnout unikátní film o prvosjezdu pramene a horního toku posvátné řeky Gangy.

Dále stojí určitě za zmínku japonské Malé divadlo kjógenu, které nám představí velmi zajímavé a hravé japonské frašky. Svým druhem je toto divadlo ve světovém měřítku ojedinělý projekt, takže pokud jste alespoň trosku kulturní nadšenci, určitě si toto představení nenechte ujít.


Kdo má rád trošku peprnější poetiku a netradiční divadelní žánry, určitě si přijde na své při představení olomouckého divadla Los pejoros. Skupina divadelníků se dotýká ve svých hutných směsích na žánrovém rozhranní (a neptejte se jakých žánrů) především kulturního a politického dění.

Jedním ze zahraničních projektů Staré hasičky je tentokrát představení tvorby sdružení Erna+ Erich. Budou Vám představeny velmi zajímavé fotografie rakouských výtvarníků.

Naše již tradiční přednáškové cykly (protidrogově zaměřené, ekologický cyklus Přejděte na zelenou atd.) rozšíříme tentokrát o další velmi aktuální a často diskutované téma, a to gender problematiku. Ve spolupráci s Gender Centrem MU jsem pro vás připravili přednášku „Mýtus krása“ spojenou s diskuzí.

Kromě těchto velmi ojedinělých projektů a pořadů se samozřejmě můžete i v listopadu těšit na celou řadu dalších zajímavých pořadů v našem programu.

Mimo jiné si také od 1.11. můžete každý měsic na našich webových stránkách přečíst časopis Inspirace, kde se dozvíte více nejen o nás, ale o všem , co děláme, co plánujeme, co pro Vás chystáme a čím žijeme. Časopis najdete bezplatně nejen na našich stránkách,ale také ve Staré hasičce a na vybraných místech po Brně.

V neposlední řadě s námi můžete i soutěžit. Takže neváhejte!

Více informací a fotografií najdete i na www.inspiracebrno.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.