Máj lásky čas, sladká soutěž Českého rozhlasu Brno

Levné dárky, best dárky

Romantický a láskyplný měsíc květen započne ve vysílání Českého rozhlasu Brno sladkou soutěží s názvem Máj lásky čas. Pro posluchače a nejen pro ně jsme ji připravili ve spolupráci s regionálními týdeníky a cukrárnami na jižní Moravě a Zlínsku.
Soutěž Máj lásky čas probíhá od 5. do 9. května ve vysílání Českého rozhlasu Brno a ve 29 cukrárnách v Jihomoravském a Zlínském kraji.V soutěžním týdnu zazní každý den ve vysílání jeden z receptů na nějakou sladkost od posluchače nebo posluchačky, které nám je posílali na základě výzvy ve vysílání ve druhé polovině měsíce dubna. Z názvů moučníků bude sestaveno soutěžní heslo. Jakmile posluchač sestaví celé heslo může si v nejbližší soutěžní cukrárně vyzvednout svoji sladkou výhru. První posluchač získá v cukrárně velké perníkové srdce Z lásky od Českého rozhlasu Brno, vyrobené jen pro tuto soutěž a navíc i sladkou odměnu z cukrárny (zákusek, zmrzlina apod.). Sladkosti a menší srdce budou připravena pro dalších devět správných řešitelů v každé cukrárně. Jeden z prvních řešitelů hesla získá zájezd pro dva v hodnotě 25.000 korun od Tomi Tour. Kód k hlavní výhře zazní opět ve vysílání v poslední den soutěže.

Recepty na „sladké“, které jsme získali od posluchačů a posluchaček, obdrželi jsme jich opravdu hodně, zařadíme průběžně na internetové stránky Českého rozhlasu Brno (www.rozhlas.cz/brno) a dostanou se i do připravované kuchařky rozhlasového pořadu Apetýt.

Soutěžní cukrárny:
BLANSKO – Cukrárna Severka, BOSKOVICE – Cukrárna U Elišky, BRNO – Běhounská, Cukrárna Aida, Kounicova ul., Smetanová cukrárna, Lesnická ul., Cukrárna Sweet Club, BŘECLAV – Cukrárna u Krpálků, BYSTŘICE POD HOSTÝNEM – Zrůbkova cukrárna, HODONÍN – Cukrárna Corso, HUSTOPEČE – Cukrárna Jitka, IVANOVICE NA HANÉ – Cukrárna Mirka, KROMĚŘÍŽ – Cukrárna Vendula, KYJOV – Cukrárna Corso, LANŽHOT – Cukrárna U Sedláčků, LETOVICE – Cukrárna Delikas, LUHAČOVICE – Cukrárna Sněhurka, MIKULOV – Cukrárna Na Brněnské, MIROSLAV – Cukrárna Kmentová , MORAVSKÝ KRUMLOV – Pekařství Ivanka, POHOŘELICE – Cukrárna Marta, ROSICE – Café La, SLAVKOV – Košvicova cukrárna, STRÁŽNICE – Cukrárna Šebesta, TIŠNOV – Cukrárna U nádraží, UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Cukrárna Alenka, VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Cukrárna Prima Malíková, VSETÍN – Cukrárna Eva, ZLÍN – Cukrárna Zlíňanka, ZNOJMO – Cukrárna František Truhlář, ŽIDLOCHOVICE – Cukrárna Melba.

Alena Podlucká

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.