Mají brněnští radní rádi erotiku?

Levné dárky, best dárky

Tak dnes bylo v novinách, že prý někdo v Brně dostane pokutu za erotické inzeráty. Zatímco totiž několikanásobný předseda Pistolník Pavouk Petr Paulczyňski bojuje s větrnými mlýny, totiž s hnusnými a navíc polepenými elektrickými rozvaděči, které strháváním někdy i slušně vypadajících plákátů dělá ještě hnusnější, po Brně se už delší dobu na legálních místech objevuje reklama na erotické služby prostřednictvím internetu.Brněnská medální reklamní komise, nebo jak se to jmenuje, musí být asi trochu zaujatá, jinak si nedovedu vysvětlit to, že když před pár měsíci přišla jedna jazyková škola, která měla dle mého poměrně vtipný slogan do jazyka s chutí, s prosíkem do agentury Snip&Co, která má v Brně tak trochu monopol, jestli si v Brně může zaplatit inzerci v MHD, tak byla vypoklonkovaná, že ten letáček nesplňuje etickou normu (byli na něm vidět dvě zadnice mizící v poli). Té stejné firmě ale letáky na erotiku, nikoliv na vzdělání, nevadí. Asi mají erotiku rádi, nebo jsou prostě blbí a neumí se podívat, co vlastně ty internetové stránky nabízí. V Brně ale asi bude více takhle neschopných úředníku, jak jinak si totiž vysvětlit i fakt, že zde v centru byla až do nedávna legální prostituce a to jen z toho důvodu, že na rozdíl od ostatních městských částí, jen ta ve středu města nedodala seznam ulic, které měly být ve vyhlášce jmenovány jako ulice, kde nesmí být prostituce provozována.

You may also like...

8 Responses

 1. Anonym napsal:

  Nevím, zda radní mají rádi erotiku.Já ano.Vy ne?Tak to jste zhulení teplouši.

 2. zulu napsal:

  Asi jste, milý pane Anonyme ,zapomněl na slušnost a ložinici si pletete s veřejným místem v hromadné dopravě…Nicméně ještě že existují nějaké instituce a pokutu udělily…Kdo asi v té radniční marketingové radě pracuje a jak, když mu ani takové věci nejsou jasné???Až vám vaše vnouče, milý Anonyme, bude ukazovat přisprostlé reklamy po cestě ze školy a ptát se, asi mu také odpovíte, že máte rád erotiku, nebot nejste….tak do toho.

 3. kntz napsal:

  Velmi jednoduchá odpoveď.
  Páni mocipáni jsou na tom zainteresováni.
  Finančně nepochybně, některý možná i dostal login a password :))

 4. http://www.modernibrno.cz/clanek.htm?clanek=106 napsal:

  Pan Pistolník opět nezklamal: Mými prioritami je vybudování seriozní IT infrastruktury a marketing města takový, abychom nemuseli od Pražáků poslouchat, že Brno je obydlená zatáčka mezi Brnem a Vídní.

 5. Anonym napsal:

  Tak se ty magore upsal.Asi chtěl napsat obydlená zatáčka mezi Prahou a Vídní, neboť píše aby pražáci nemuseli….Ale průměrně ineligentní jedinec to pochopil.

 6. DaV napsal:

  Rád bych poděkoval anonymům za další krásnou ukázku vytříbeného slovníku. Taky bych jen doplnil co jsem tím příspěvkem chtěl říct a to, že reklamu na jazykovou školu soudruzi, či snad již slovníkem doby více jak dvou tisíc let po té, co nějací mocní popravili nějakého třicátníka za blbé kecy, úředníci, či snad ještě hůře, nějací zaměstnanci soukromé firmy, nepovolí, ale reklama na kybersex jim zdá se nevadí, stejně jako jim nevadí šlapky před základní školou na Kounicově ulici a že nejsou ani pořádně schopní dát si dohromady seznam ulic, k dosti pitomé vyhlášce, pokud je postavená tak, že se tam musí vypsat ulice, kde je prostituce zakázaná, místo aby tomu bylo třeba naopak.

 7. Brňák napsal:

  Tuhle jsem jel přes Vídeň a cesta na Prahu je značená na České Budějovice. Tak jsem si vzpoměl na tenhle příměr. Cizinec do Brna nezabloudí, o tom žádná. Rozhodně ne z Vídně..

 8. Rob napsal:

  To Brňák: až na to, že po celé Vídni jsou rozmístěny ukazatele přímo na Brno. Je jich minimálně tolik, co na Prahu a daleko víc, než třeba na bližší Bratislavu.
  Brno a Vídeň k sobě prostě mají historicky blízké vztahy. Daleko bližší než ty brněnsko-pražské.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.