MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA IDENTITA V BRNĚ

Levné dárky, best dárky

Sdružení Bienále Brno zorganizovalo velkou mezinárodní akci, která bude během letošního léta postupně přístupna divákům v Brně.

Mezinárodní akce fax-mail-art-designu IDENTITA se koná u příležitosti nadcházejícího 22. mezinárodního bienále grafického designu v Brně. K této akci byli vyzváni grafici a designéři, a také studenti grafického designu, domácí i zahraniční.

Účastníci do Brna poslali v černobílé podobě mailem nebo faxem svůj návrh vyjádření obsahu slova IDENTITA (osobní, klubová, národní, lokální, globální, náboženská, profesní, sportovní, kulturní atd.) .

Do Brna přišlo do uzávěrky přes 450 prací od 240 autorů. Velký zájem vzbudila akce nejen doma a v Evropě, ale například i v Íránu, Číně, Mexiku, v USA a dalších celkem 40 zemích celého světa.

Mezi vystavujícími autory nalezneme nejen četná slavná jména světového grafického designu jako např. Ivan Chermayeff z USA, Rico Lins z Brazílie, Joao Machado z Portugalska, David Tartakover z Izraele, Niklaus Troxler ze Švýcarska, Kari Piippo z Finska, Vladimir Chaika z Ruska, U. G. Sato z Japonska, Ben Bos z Holandska, ale také mnoho mladých a začínajících grafiků. Díky demokratickému médiu, kterým bezesporu e-mail nebo fax jsou, se tak daří konfrontovat současná grafická mluva různých generací a různých zeměpisných oblastí.

Podle plakátů, které je již možno od 6. června shlédnout v galerii HaDivadlo Brno, je možno očekávat, že celá výstava vzbudí zájem veřejnosti – studnice nápadu grafiků z celého světa je totiž nepřeberná a vyjádření IDENTITY jsou mnohdy překvapivá a velmi zajímavá. Zaujmou nejen neobvyklá a poutavá grafická řešení, ale zejména objevná vyjádření obsahu. Autory vzrušovaly oblasti jako sex, náboženství, peníze, politika, graficky se zamýšleli také nad svým vlastním postavením ve světě, v životě…

Vernisáž druhé části výstavy se uskuteční 26. července v Brněnském kulturním centru na Radnické 4 – v Galeriích U dobrého pastýře a Kabinet. Výstavy potrvají prakticky do konce září (přesná data viz přehled níže).

Pro obě části výstavy jsou vybraná díla zvětšena podle prostorových možností na plakátový formát, ostatní zůstávají ve formátu menším.

Sdružení Bienále Brno vydalo také katalog, ve kterém výstavu představuje slovem předseda SBB grafik Jan Rajlich ml. a kde je na 16 stranách v miniatuře reprodukováno po jedné práci od každého vystavujícího autora.

Identita / Identity

(34. výstava cyklu Brno – hlavní město grafického designu)

Galerie HaDivadlo Brno, 6. 6. 2006 – 4. 10. 2006,

Galerie Kabinet Brno, Radnická 4, 26. 7. – 22. 9. 2006

Galerie U dobrého pastýře Brno, 26. 7. – 4. 10. 2006

Pořadatel:

Sdružení Bienále Brno,

s finanční podporou Ministerstva kultury ČR,

Nadace ČFU,

a statutárního města Brna.

Na organizaci se spolupodílí

Rapid a. s. Brno,

Grafické sdružení Jonatán – Mekyska a Cahel Brno (www.jonatan.cz),

Digitalcopy – SPIN spol. s r. o. Brno (www.spin.cz)

Tiskárna Expodata-Didot Brno (www.expodata-didot.cz)

Odbor průmyslového designu Ústavu konstruování FSI VUT Brno (http://uk.fme.vutbr.cz)

Info – ohlasy

http://www.sbb-bienalebrno.cz/english.htm

http://www.posterpage.ch/compet/06ident.htm

http://kak.ru/news/events/a1442/

http://www.etapes.com/blog/

http://www.graphiciran.com/Enews/enews23.jpg

http://www.2plus3d.pl/nowosci/nowosc.html&element_id=160

http://uvucr.cz

http://www.czechdesign.cz/index.php?status=c&clanek=1013〈=1

Seznam účastníků / List of participants

Příjmení Jméno / Rok narození / Město / Země / E-mail

Surname Name / Year of birth / City / Country / E-mail

1. Abedini Cassra / 1974 / Tehran / IR / cassraabedini@yahoo.com

2. Abooghadareh Bahareh / 1980 / Tehran / IR / bahareh_ab2@yahoo.com

3. Adibi Farzad / 1967 / Tehran / IR / farzad_adibi@yahoo.com

4. Akiyama Takashi / 1952 / Tokyo / J / akiyama@t3.rim-or.jp

5. Akopyan Martiros / 1980 / Moscow / RUS / m.akopyan@bbk.ru

6. Al-e Iman / 1980 / Tehran / IR / alemozaffar@gmail.com

7. Alipour Hessam / 1982 / Mazandaran / IR / hessamalipour@yahoo.com

8. Apex Lin / 1957 / Taipei / RC / apexlinps@yahoo.com.tw

9. Asaba Q. / 1986 / Tokyo / J / ?

10. Aubrecht Karel / 1956 / Nové Strašecí / CZ / aubrecht@tiscali.cz

11. Bai Zhiwei / 1981 / Shenzhen / PRC / baidesign@hotmail.com

12. Baird Richard / 1982 / Nottingham / GB / dickiebaird@mail.com

13. Balderas Daniel Arenas / 1982 / Puebla / MEX / soto10@hotmail.com

14. Barčík Tomáš / 1978 / Všeradice / CZ / tomas.barcik@design-studio.cz

15. Barishev Boris / 1984 / Moscow / RUS / maugla1@yahoo.com

16. Barrera Eduardo Arambarri / 1974 / Narvarte / MEX / ed@neurografismos.com

17. Behdad Saeed / 1977 / Isfahan / IR / saeedbehdad@yahoo.com

18. Beigpour Kourosh / 1980 / Tehran / IR / tarobish@gmail.com

19. Bekisheva Natalie / 1983 / Nizhni Novgorod / RUS / nat1@mail.nnov.ru

20. Belinić Ivica / 1970 / Zagreb / HR / bel-dizajn@zg.htnet.hr

21. Beneš Lukáš / 1979 / Sokolov / CZ / lukasvonbenes@gmail.com

22. Benoni Zorzi Ceratti / 1980 / Porto Alegre / BR / benoniz@hotmail.com

23. Beránek Petr / 1974 / Praha / CZ / pet.beranek@seznam.cz

24. Béreš Brano / 1980 / Praha / CZ / branislavb@gmail.com

25. Besant Derek Michael / 1950 / Calgary / CND / besantd@telus.net

26. Borovec František / 1940 / Brno / CZ / frantaborovec@seznam.cz

27. Bos Ben /1930 / Amsterdam / NL / benbosf2@xs4all.nl

28. Boy Bastiaens / 1956 / Maastricht / NL / boy@stormhand

29. Brafman Dafna / 1970 / Tel Aviv / IL / dafna@dafnabrafman.com

30. Brassart Thibault / 1986 / Cambrai / F / tbrassart@esa-cambrai.net

31. Březinová Lenka / 1956 / Sokolov / CZ / lenkabrezinova@volny.cz

32. Bubeník Josef / 1965 / Brno / CZ / galerie@ced-brno.cz

33. Bukhalova Olga / 1986 / Sankt Peterburg / RUS / olgaboukhalova@mail.ru

34. Burda Alicja / 1958 / Niepolomice / PL / burdaart@republika.pl

35. Buva Boško / 1970 / Zagreb / HR / bel-dizajn@zg.htnet.hr

36. Cabrera Alejandro Avila / 1970 / Huasteca / MEX / guazteko@yahoo.com.mx

37. Cibulková Kateřina / 1982 / PFUHK / Choceň / CZ / katcib@seznam.cz

38. Červinka Pavel / 1981 / PFUHK / Tanvald / CZ / pavelcervinka@email.cz

39. Danbara Masaki / 1981 / Tokorozawa / J / shimooka@nagaoka-id.ac.jp

40. Dawson Alexander / 1988 / Sydney / AUS / dawson.alexander@gmail.com

41. Dheer Sudarshan / 1937 / Mumbai / IND / dheergrd@gmail.com

42. Dimov Lazar / 1977 / Kavadarci / MK / lazarchitect@gmail.com

43. Dinmohammadpour Alireza / 1983 / ? / ? / admp1362@yahoo.com

44. Domínguez Pino Héctor Iván / ? / Puebla / MEX / hetoribio@hotmail.com

45. Drewinski Lex / 1951 / Berlin / D / DrewinskiLex@aol.com

46. Dupuis Gilles /1970 / Cambrai / F / dupuis.g@cegetel.net

47. Egorov Denis / 1975 / Moscow / RUS / spark30@rol.ru

48. Eliška Jiří / 1948 / Brno / CZ / eliska@ped.muni.cz

49. Erdinc Sansal / 1971 / Ankara / TR / sansal@gazi.edu.tr

50. Etemadi Mohammad / 1984 / Esfahan / IR / tooka01@yahoo.com

51. Farnood Maryam / 1983 / Tehran / IR / khorshid11s@yahoo.com

52. Fernandez Angel Anastacio / 1985 / Puebla / MEX / confites00@hotmail.com

53. Fiala Petr / 1982 / Brandýs nad Labem / CZ / FIKISgs@seznam.cz

54. Fiedler Falk / 1974 / Berlin / D / one-sim@gmx.de

55. Fiedler Grit / 1966 / Leipzig / D / grit.fiedler@t-online.de

56. Fiedler Jochen / 1936 / Leipzig / D / damm-fiedler@t-online.de

57. Fisk Scott / 1974 / Birmingham / USA / graphicsmaker@gmail.com

58. Foretník Martin / 1964 / Brno / CZ / for.mat@centrum.cz

59. Frossard Jacky / 1976 / Brunstatt / F / jacky.frossard@gmail.com

60. Gajewski Jakub / 1975 / Warszawa / PL / jakub.gajewski@gmail.com

61. Galič Vera / 1966 / Praha / CZ / vera@patlejch.com

62. Ghaffari Tehrani Farshang / 1977 / Tehran / IR / farshang_gh@yahoo.com

63. Giubaldo Cristina / 1985 / Siena / I / gcris85@libero.it

64. Gomez Guadalupe / 1968 / Mexico City / MEX / lupigom@yahoo.com

65. Hadravová Jana / 1981 / Loket / CZ / oliveta@gmail.com

66. Hajnrich Maciej / 1981 / Biełsko-Biała / PL / valp@nietylko.net

67. Haščák Andrej / 1976 / Košice / SK / andreus@gentlemail.com

68. Hashemi Shahraki Ali / 1978 / Tehran / IR / ali_hashemi_sh@yahoo.com

69. Heinänen Saku / 1968 / Helsinki / FIN / saku@alkudesign.com

70. Hejlová Izabela / 1988 / Praha / CZ / izolepka@atlas.cz

71. Hernandez Ignacio / 1966 / Tamarac / USA / ignacio@ihdesigncorp.com

72. Hernandez José Luis / 1972 / San Martín Texmelucan / MEX / chepenator@yahoo.com.mx

73. Houf Václav / 1949 / Brno / CZ / houf.vaclav@quick.cz

74. Hruza Dominik / 1976 / Wien / A / dominik.hruz@nextra.at

75. Hui Ye Lee / 1982 / Johor / MAL / fievels11@gmail.com

76. Huseyin Yilmaz / 1965 / Istanbul / TR / designpark@superonline.com

77. Chaika Vladimir / 1955 / Moscow / RUS / belolena@yandex.ru

78. Chebotarev Serhiy / 1983 / Kharkov / UA / my-sobaka@yandex.ru

79. Chermayeff Ivan / 1932 / New York / USA / ic@cgstudionyc.com

80. Chrusch Viktor / 1957 / Omsk / RUS / viart.06@mail.ru

81. Ignatiev Anton / 1980 / Moscow / RUS / mongoose1@mail.ru

82. Igolkina Olga / 1974 / Kharkov / UA / o_igolkina@mail.ru

83. Jaberha Hamed / 1984 / Qazvin / IR / h_jaberha@yahoo.com

84. Jack Jan / 1977 / Eskisehir / TR / deha999@gmail.com

85. Jadran Boban / 1969 / Zagreb / HR / jadran@jadranboban.com

86. Jakšić Danko / 1962 / Zagreb / HR / djaksic@list.hr

87. Javanbakht Behzad / 1969 / Studio City / USA / bjavan@yahoo.com

88. Javanmard Saber / 1985 / Urmia / IR / saberiano_1475@yahoo.com

89. Jedlička Pavel / 1971 / Praha / CZ / totalfutral@mybox.cz

90. Jecho Evžen / 1945 / Otrokovice / CZ / e.jecho@worldonline.cz

91. Jeldi Hadi / 1985 / Tehran / IR / hadijeldi@yahoo.com

92. Jianjian Liu / 1975 / Braunschweig / D / liujianjian@hotmail.com

93. Jiong Li / 1981 / Shenzhen / PRC / jjyy@hnu.cn

94. Jones Rick / ? / ? / rick@goldcrow.com

95. Jovic Andrej / 1977 / Beograd / SCG / abrakadabra777@gmail.com

96. Kadri Meena / 1969 / Ahmedabad / IND / meanestindian@yahoo.com

97. Kalinowski Andrzej / 1963 / Warszawa / PL / andrzej.kalinowski@golebiewski.biz

98. Kameník Petr / 1985 / Brno / CZ / petr.kamenik@pux.cz

99. Karimi Ebrahim / 1980 / Tehran / IR / ?

100. Karpinsky Oleg / 1954 / Moscow / RUS / ippolit@innocent.com

101. Kavandi Alireza / 1979 / Tehran / IR / alireza_renopic@yahoo.com

102. Kelly Leslie / 1964 / Tucson / USA / kleslie@email.arizona.edu

103. Kheirieh Rashin / 1997 / Tehran / IR / rashinart@yahoo.com

104. Khuraskina Elena / 1981 / Samara / RUS / ism@samaramail.ru

105. Kiss Ferenc / 1972 / Szeged / H / sarkanylatvany@freemail.hu

106. Knížová Michaela / 1988 / Praha / CZ / knaufik@centrum.cz

107. Konarska Beata / 1973 / Warszawa / PL / be@konarska-konarski.com

108. Kornienko Anatoly / 1968 / Novosibirsk / RUS / tamga2004@yandex.ru

109. Košarová Martina / ? / Karlovy Vary / CZ / martikos@seznam.cz

110. Kratochvíl František / 1947 / Duchcov / CZ / frk1@seznam.cz

111. Krčma Vladimír / ? / ? / CZ / vladimir.krcma@seznam.cz

112. Kremláček Jan / 1975 / Praha / CZ / jan@kremlacek.com

113. Kučerová-Lanatová Dagmar / 1952 / Hodonín / CZ / dagmarkucerova@seznam.cz

114. Kudělka Vladimír / 1985 / Brno / CZ / v.kudelka@kulturne.net

115. Kulkarni Aditi / 1985 / Thane / IND / aditi.adu@gmail.com

116. Lai Chong Mara Ang / 1976 / Singapore / SGP / chonglai@gmail.com

117. Lauková Daniela / 1979 / Banská Bystrica / SK / danie_lka@yahoo.com

118. Lins Rico / 1955 / Sao Paulo / BR / rico@ricolins.com

119. Lisauskiene Austra / 1960 / Vilnius / LT / ausralisauskiene@gmail.com

120. Ljubičić Boris / 1945 / Zagreb / HR / boris@studio-international.com

121. Lytovchenko Oleg / 1966 / Puteax / F / oleg_lyt@yahoo.com

122. Magdziarz Mateusz / 1970 / Kraków / PL / mateuszmagdziarz@yahoo.com

123. Machado Joao / 1942 / Porto / P / geral@joaomachado.com

124. Maj Ziemowit / 1981 / Ostrowiec / PL / ziemowit-maj@wp.pl

125. Malinoski John / 1957 / Richmond / USA / jmalinos@vcu.edu

126. Marešová Martina / 1976 / Poděbrady / CZ / martamka@cmail.cz

127. Marchal Sébastien / 1979 / Paris / F / smarchal@no-log.org

128. Marinović Ljubica Marcetić / 1971 / Zadar / HR / ljubica.m-marinovic@zd.t-com.hr

129. Markovic Davor / 1959 / Wien / A / davor@markovic-design.com

130. Mašek Jiří Jakub / 1951 / Hodonín / CZ / jirxjax@centrum.cz

131. Mekyska Václav / 1953 / Brno / CZ / mekyska@jonatan.us

132. Meseneva Nanalia / 1957 / Vladivostok / RUS / mesenevted@mail.ru

133. Meza Obed Romero / ? / Puebla / MEX / cartelobed@hotmail.com

134. Michalska Agnieszka / 1972 / Toruń / PL / agnieszka.michalska@snatch.pl

135. Mikulić Klara / 1978 / Zagreb / HR / klara.mikulic@zg.t-com.hr

136. Milošević Branislav / 1983 / Sombor / SCG / branislav_milosevic@yahoo.com

137. Milza Cecilia / 1972 / Roma / I / mauro@angelinidesignstudio.it

138. Minaříková Olga / 1983 / Vrbno pod Pradědem / CZ / olina.mina@seznam.cz

139. Mitin Evgeny / 1982 / Togliatti / RUS / evgeny@mitin.ru

140. Mohammadi Mahdi / 1979 / Rasht / IR / vmmohammadi@yahoo.com

141. Morales Romina Carmona / 1977 / Valparaíso / RCH / helenadementira@hotmail.com

142. Mostafazadeh Alireza Ebrahimi / 1962 / Tehran / IR / mostafazadeh@eshareh.com

143. Muradova Tamara / 1983 / Moscow / RUS / kundalluny@mail.ru

144. Nečas Jiří / 1955 / Sankt Augustin / D / necas@t-online.de

145. Nečasová Barbora / 1982 / Ostrava-Poruba / CZ / barca.notime@post.cz

146. Netolička Vladimír / 1952 /Přibyslavice / CZ / netolicka.v@seznam.cz

147. Nicolaus Sascha / 1978 / Berlin / D / nicolaus@udk-berlin.de

148. Nikolić Isidora / 1976 / Beograd / SCG / isidora_nikolic@yahoo.com

149. Ostaficiuc Diana / ? / ? / RO / ostaficiuc@hotmail.com

150. Paliwoda Przemyslaw / 1978 / Kraków / PL / paliw@op.pl

151. Patlejch Goran / 1964 / Praha / CZ / goran@patlejch.com

152. Pavon Christian Sarabia / 1981 / Puebla / MEX / quekalt@yahoo.com.mx

153. Peters Robert L. / 1954 / Winnipeg / CND / rlpeters@circle.mb.ca

154. Piejko Robert / 1957 / Gorlice / PL / artigra@interia.pl

155. Piippo Kari / 1945 / Mikkeli / FIN / kari@piippo.com

156. Pikkov Anne / ? / Tallinn / EST / pikkov@hot.ee

157. Pikkov Ülo / ? / Tallinn / EST / ylo@joonisfilm.ee

158. Piotrowska-Lewarne Eva / ? / Toronto / CND / eve.designs@sympatico.ca

159. Plotěná Marie / 1946 / Brno / CZ / plotena@volny.cz

160. Prpić Marko / 1978 / Zagreb / HR / weabbit@gmail.com

161. Rabiee Sima / 1984 / Tehran / IR / khorshid11s@yahoo.com

162. Rajlich Jan Jr. / 1950 / Brno / CZ / rajlich@fme.vutbr.cz

163. Ramzgooyan Amir Hasan / 1983 / Tehran / IR / khorshid11s@yahoo.com

164. Rizhov Arthur / 1980 / Moscow / RUS / artur@proekt-a.ru

165. Roksandic Dean / 1976 / Zagreb / HR / dean@bembelembe.com

166. Rossi Fabrizio M. / 1957 / & Rossi Fedro / 1992 / & Rossi Tancredi / 1994 / Francavilla al Mare / I / info@ikona.it

167. Ryzec Josef / 1942 / Praha / CZ / josef.ryzec@volny.cz

168. Saadatmand Mohammademad / 1990 / Ghom / IR / saadatmand27@gmail.com

169. Sadooqi Sina / 1982 / Tehran / IR / noghtegroup@hotmail.com

170. Saeednia Armin / 1972 / Tehran / IR / saeednia26@yahoo.com

171. Sakamoto Etsuko / 1985 / Saitama / J / ?

172. Sallinen Heikki / 1972 / Lahti / FIN / heikki.sallinen@logopolis.fi

173. Sato U. G. / 1935 / Tokyo / J / ugsato@kt.rim.or.jp

174. Scorsone Joe / 1942 / & Drueding Alice / 1954 / Jenkintown / USA / adjs@voicenet.com

175. Semenov Oleg / 1966 / Novosibirsk / RUS / tamga2004@yandex.ru

176. Serov Serge / 1952 / Moscow / RUS / serov@dubki.ru

177. Shahbazzadeh Nasrin / 1969 / Tehran / IR / info@eimagraphic.com

178. Shapotatev Ivan / 1984 / Novosibirsk / RUS / shipik@inbox.ru

179. Sharifi Behrooz / 1982 / Koohdasht-Lorestan / IR / behrooz_sharifi_lk@yahoo.com

180. Shimo’Oka Sigel / 1949 / Tokyo / J / ?

181. Shiyuan Zhu / 1981 / Hunan / PRC / jjyy@hnu.cn

182. Shojapour Bahador / 1981 / Nevado / USA / b_shojapour@yahoo.com

183. Shukunami Tomohito / 1978 / Tokyo / J / shimooka@nagaoka-id.ac.jp

184. Scholkmann Katharina / 1977 / Regensburg / D / kscholkmann@yahoo.de

185. Siddighi Alireza / 1967 / ? / NL / info@siddighi.com

186. Silverman Josh / 1971 / Boston / USA / josh@schwadesign.com

187. Skowronek Anna / 1977 / Zabrze / PL / annasko@gazeta.pl

188. Skrzypiec Joanna / ? / Zabrze / PL / skrzypiecjoanna@gazeta.pl

189. Sláviková-Volčková Katarína / 1977 / Prešov / SK / slavik@market.sk

190. Sokolova Irina / 1960 / & Pisklakov Pavel / 1979 / Chelyabinsk / RUS / ppv1979@mail.ru

191. Sommese Lanny / 1943 /Port Matilda / USA / lannys@psu.edu

192. Sotirakos Kostis / 1980 / Athens / GR / exandas-@otenet.gr

193. Strnadová Michaela / 1983 / PFUHK / Lučany nad Nisou / CZ / misastr@centrum.cz

194. Studenko Evgenia / 1987 / Novosibirsk / RUS / sestra-haus@yandex.ru

195. Su Jie / 1982 / Hang Zhou / PRC / su-jie@163.com

196. Sumer Yasemin / 1976 / Ankara / TR / y_yoshji_c@yahoo.com

197. Světlík Zdeněk / 1932 / Plzeň / CZ / dtp@kas-plzen.cz

198. Svoboda Patrik / 1985 / Praha / CZ / svoboda.patrik@gmail.com

199. Szczypka Maciej / 1961 / Wrocław / PL / imaciej@wp.pl

200. Szumska Magdalena / 1977 / Piła / PL / maggsa@vp.pl

201. Šafář Václav / 1942 / Ostrava / CZ / architekt@infantka.org

202. Štrouf Ivan / 1935 / Brno / CZ / uvucr@uvucr.cz

203. Tarlakazan Burak Erhan / 1974 / Ankara / TR / tarlakazan16@yahoo.com

204. Tartakover David / 1944 / Tel Aviv / IL / tarta@zahav.net.il

205. Tascioglu Melike / 1979 / Eskisehir / TR / meliketascioglu@gmail.com

206. Tichá Andrea / ? / PFUHK / CZ / 491362@seznam.cz

207. Tobolová Barbora / 1983 / Žilina / SK / bamba911983@yahoo.com

208. Tomoyuki Oka / 1971 / Tokyo / J / oka@daiko-cp.co.jp

209. Toreev Jouri / 1965 / Minsk / BY / toreev@mebius.net

210. Torres Ángel / 1987 / Mexico City / MEX / elcorreodesho@hotmail.com

211. Tretiakov Dmitry / ? / Moscow / RUS / dmitryt@ima-press.com

212. Troxler Niklaus / 1947 / Willisau / CH / troxler@troxlerart.ch

213. Tujula Tuukka / 1978 / Nuijamaa / FIN / tuukka@jujudesignparty.com

214. Turgut Erol / 1964 / Bodrum-Mugýla / TR / eturgut@gmail.com

215. Turgut Ozden / ? / Ankara / TR / ozdenp@gazi.edu.tr

216. Ulverová Katka / ? / ? / CZ / kaci1@seznam.cz

217. Vafadary Aidin / 1980 / Tehran / IR / zigourat@gmail.com

218. Vardjiev Todor / 1943 / Sofia / BG / tvardjiev@abv.bg

219. Veselá Zuzana / 1983 / PFUHK / Býšť / CZ / zuzka.vesela@seznam.cz

220. Vidović Maja / 1979 / Zagreb / HR / vidovic_maja@yahoo.co.uk

221. Vološin Vladimír / 1956 / Košice / SK / janazit@post.sk

222. Wei-Bonan / 1983 / Beijing / PRC / weibonan@yahoo.com.cn

223. Wein Michal / 1950 / Česká Lípa / CZ / michalwein@iol.cz

224. Wibin Gerard / 1956 / Genval / B / wibin@wibin.be

225. Wolfensohn Nelu / 1943 / Montréal / CND / nelu.wolfensohn@uqam.ca

226. Wright Erin / 1959 / Birmingham / USA / asylum@uab.edu

227. Xiaoyong / 1969 / Beijing / PRC / xiaoyong2000@yahoo.com

228. Yakobson Julia / 1970 / Moscow / RUS / Julia_Y@abbyy.com

229. Yarovikov Michael / 1979 / Krasnoyarsk / RUS / yarmichael@gmail.com

230. Yinggui Jiang / 1977 / Guangxi / PRC / gui0922@sina.com

231. Yolshin Pavel / 1978 / Sankt Peterburg / RUS / cabinet@designministry.ru

232. Yrovikov Alex / 1985 / Krasnoyarsk / RUS / sonnenblume@list.ru

233. Zaeem Ali / 1968 / Tehran / IR / ali.zaeem@gmail.com

234. Zelený Karel / 1983 / PFUHK / České Budějovice / CZ / karel.zeleny@centrum.cz

235. Zmítko Radek / 1981 / PFUHK / Hradec Králové / CZ / rzmitko@email.cz

236. Znamenáková Dagmar / 1954 / Brno / CZ / daggaz@seznam.cz

Dodatek / Supplement

237. Langer Helmut / 1945 / Köln / D / helmutlanger@netcologne.de

238. Murawska Elzbieta / 1938 / Warszawa / PL / ebodzinska@krotex.com.pl

239. Murawski Marian / 1932 / Warszawa / PL / ebodzinska@krotex.com.pl

You may also like...

1 Response

  1. Anonym napsal:

    Úžasná akce, dík pořadatelům, hlavně panu doc. Janu Rajlichovi ml., ale i ostatním, za tak významný počin. Stojí zato zajet si kvůli němu ze Zlína do Brna.
    L.N.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.