Morový sloup, kolotoče a kabelky

Levné dárky, best dárky

Původně jsem si říkal, že nebudu to, co se děje na náměstí Svobody rozmazávat, ale když už jsem další den hledal cestu kudy projít a všimnul si, že „slavnosti vína“ neskončí 25.9. jak bylo slibováno, ale až 30.9. tak už mi trochu došla trpělivost a musím se zmínit. Jsem opravdu jediný, komu se nelíbí kolotoče a velkostánková samoobsluha na prodej kabelek v těsné blízkosti Morového (Mariánského) sloupu, postaveného v roce 1679 na památku mrtvých, kteří nepřežili morovou ránu? A co má vlastně pouliční velkoprodej kabelek společného s vínem? Snad se nám tím páni z radnice nesnaží naznačit, že by jsme si už konečně měli sbalit kufry a někam odjet.

You may also like...

8 Responses

 1. Anonym napsal:

  co by na to asi rekli ti svati

 2. kolemjdoucí napsal:

  A jak je vůbec možné, že se tento „trapas“ koná na staveništi za plného provozu? Lidé se proplétají mezi bagrem, náklaďákem a přeskakují díry! A co ta hromada odpadků vedle kontejneru? A mezi námi, pochybuji, že pořadatel z toho nějaký výraznější zisk má… vždyť se tam kromě zevlujících alkáčů lidé nehrnou, co by tam soudný člověk také hledal, studenou šunku za pět set/kg? Fuj!

 3. Anonym napsal:

  mohlo by to byt horsi, mohli tam stat trpaslici:)

 4. kru napsal:

  no to je fakt strasny, to me teda fakt trapi

 5. mac napsal:

  12:00 a ta hruza stale nekonci :((

 6. Anonym napsal:

  To: mac
  Myslíš jako vládu bývalých komunistů a StBáků v dresu ODS na brněnské radnici? :-)) .. to si musíš ještě skoro rok počkat :-)))

 7. mac napsal:

  heh. myslele jsem tu taskarici na svobodaku. co se radnice tyce prijdou jini, novi a jiste lepsi…. a nepochybne s dresy od sponzoru :(

 8. kntz napsal:

  me to teda trapi. slavnsti vina, nebo vanocni trhy a pod. je jen zaminka jak nacpat hnusny budky a trhovce s ponozkama dos tredu mesta…. a dostat z nich love za pronajem …
  vubec s tim nesouhlasim

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.