My však jedeme dál!

Levné dárky, best dárky
 • Vážení signatáři petice za záchranu Karlova mostu, jistě jste 21. února 2011 zaznamenali zprávu o promlčení pokuty pro hlavní město Prahu za znehodnocení Karlova mostu. Den 21. února 2011 je proto černým dnem pro české památky. V této souvislosti vydala Asociace sdružení pro ochranu a rozvoj kulturního dědictví ČR prohlášení. My však jedeme dál!

  Budeme požadovat vrácení všech zdravých původních kvádrů na svá místa. Více jak 300 z nich je zbytečně uložena v depozitáři na Šutce v Praze 8. Konečně, podařilo se nám zabránit pokračování ve stavebních pracích – výměně kameného pláště včetně kleneb a oblouků.

  Spustili jsme také petici za záchranu lázní Kyselka na Karlovarsku – odkaz Heinricha von Mattoniho. Dětské lázně zde fungovaly ještě v roce 1990! Za jediný týden petici podepsalo 5.000 občanů z celé země. Přidejte se k nám, ať se nám podaří tento nádherný skvost zachránit.

  Asociace sdružení pro ochranu a rozvoj kulturního dědictví ČR podporuje rovněž Petici za záchranu a opravu nádraží v Mladé Boleslavi

  Všem Vám moc děkujeme za podporu a srdečně Vás zdravíme,

  Martin J. Kadrman a Pavel P. Ries

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.