Na koho by se měla zlobit ex-starostka Hrubá a brněnská ODS?

Levné dárky, best dárky

V úterý 27. ledna by se mělo uskutečnit první stání s bývalou starostkou Brna-střed MUDr. Dagmar Hrubou. Ta byla obžalována ze zneužití pravomoci veřejného činitele za to, že v rozporu s jí udělenými pravomocemi podepsala smlouvy s developerskou firmou na pronájem více než půl hektarového pozemku za účelem výstavby komerčního domu Wilson. A to za 1 Kč/m2/rok s následnou bezúplatnou výměnou za 7x menší pozemek. Spolustraníci z ODS svolávají na podporu dr. Hrubé dokonce demonstraci pod názvem „Nespravedlivá obžaloba“.

Přestože se v pozvánce píše, že „akce má mít nepolitický, ryze eticko-společenský charakter“, zůstane jen u toho „má mít“, protože ve skutečnosti půjde o akci převážně politického charakteru, červeně a tučně se v pozvánce totiž sděluje, že nespravedlivá obžaloba je prý kvůli „nesprávně a protiprávně uhrazené pokuty Městem Brnem Ministerstvu obrany ČR – vše na základě koaličních hlasů v Zastupitelstvu města Brna“.

K této kauze přidávám pár svých poznámek: více: ZDE

You may also like...

3 Responses

  1. Anonym napsal:

    A demonstraci farizejsky organizuje dr. Blažek který ji do toho navezl. Bába mu na to skočila a půjde sedět. A Paučinský to nafotí. Budou jí také posílat buchty, tihle „kámoši“?

  2. robert fico napsal:

    V New Expressu psali ze Paul má rozbitej foták :) a jako důchodce si nemůže dovolit novej :)

  3. gordana napsal:

    a tajemník Novotný bude zase jen ten, kde se asi trošku při parafování právní perfektnosti smluv o Wilsonu spletl, tak asi na přestupeček, moc toho lituje, on přitom stojí za vším, co otřásá(lo) radnicí, bezskrupulozně a v klidu, ač je JUDr., postupuje jako bezohledný buldozer, který o právu nikdy neslyšel nebo nechtěl slyšet… ale ten teda umí, že ještě nesedí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.