Nejkrásnější město a obec Čech a Moravy 2014 a Primátor/Starosta Čech a Moravy 2014

Levné dárky, best dárky
 • Portál CZREGION opět 1. 4. vyhlásil soutěže o Nejkrásnější město a obec Čech a Moravy 2014 a Primátor/Starosta Čech a Moravy 2014.
 • Soutěž o Nejkrásnější město a obec Čech a Moravy 2014

  Již sedmým rokem portál CZREGION vyhlašuje soutěž o Nejkrásnější město a obec Čech a Moravy. Soutěž, kterou si oblíbila široká veřejnost, se těší velkému zájmu. VI. ročník soutěže probíhá od 01. 04. 2014 od 12. hod. do 31. 10. 2014 do 12. hod.

  Soutěž je určena pro všechny, kteří mají zájem podpořit města a obce Čech a Moravy. Hlasovat za město/obec lze pomocí hlasovacího banneru, který je umístěn pod prezentacemi měst a obcí. Po přidání hlasu se městu/obci přičte jeden hlas. Rozhodnout se může každý individuálně. To znamená, že můžete hlasovat podle svého bydliště, sympatií nebo si vyberete místo, kde se vám líbí.

 • Pravidla soutěže:

  Soutěží se v kategoriích Nejkrásnější město Čech a Moravy 2014 a Nejkrásnější obec Čech a Moravy 2014.

  1) Do soutěže se mají právo přihlásit osoby prostřednictvím internetu na www.czregion.cz. Hlasovat mohou pouze registrovaní uživatelé. Každý uživatel musí mít kompletně vyplněny údaje.

  2. Hlasovat pro jedno a totéž město/obec je možné maximálně jedenkrát za hodinu (to znamená, že jedno a totéž město/obec dostane od jednoho hlasujícího maximálně 24 hlasů denně). Hlasovat můžete pro více měst a obcí v průběhu jedné hodiny. Hlasujte kliknutím na „Přidej hlas“ v hlasovacím zařízení pod prezentací města/obce.

  3) Zvítězí město/obec, které získá nejvíce hlasů.

  Výsledky budou zveřejněny 5. 11. 2014 ve 12:00 hod.

 • Soutěž o Primátora/Starostu Čech a Moravy 2014

  Již čtvrtým rokem portál CZREGION přináší doplňkovou soutěž o Primátora/Starostu Čech a Moravy. III. ročník soutěže probíhá od 1. 04. 2014 od 12. hod. do 31. 10. 2014 do 12. hod.

  Soutěží se v kategoriích Primátor Čech a Moravy 2014 a Starosta Čech a Moravy 2014.

  Pokud máte zájem podpořit svého primátora/starostu, zašlete prosím krátký popis s kladnými aktivitami a úspěšnými projekty, které provedl pro Vaše město/obec.

  Popis lze zaslat pomocí banneru, který je umístěn pod každou prezentací města/obce.

  Pro zaslání popisu musíte být zaregistrován a přihlášen na portálu.

  Na konci soutěže bude ze všech zaslaných popisů – podpůrných hlasů vybrán primátor/starosta, který svými aktivitami a uskutečněnými projekty nejvíce přispěl k rozvoji města nebo obce.

  Výsledky budou zveřejněny 5. 11. 2014 ve 12:00 hod.

  Lenka Kadašová

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.