Nulté číslo elektronického periodika

Levné dárky, best dárky

V redakční e-mailové poště jsme nalezli nulté číslo elektronického periodika Zbraně, nebo lidská práva – zpravodaj o obchodu se zbraněmi, občanského sdružení NESEHNUTÍ.
„V tomto zpravodaji chceme sestkrat do roka prinaset informace tykajici se predevsim problematiky obchodu se zbranemi ve vztahu k lidskym pravum. Zpravodaj bude sestavovan z monitoringu relevantnich zprav z CR i ze zahranicí, bude obsahovat informace o aktualnich kauzach, statistiky zbrojnich exportu, odkazy na analytické texty, informace o aktivitach vyrobců zbrani i jejich odpurcu apod. Zpravodaj bude archivovan na strankach http://zbrane.ecn.cz , ktere by behem pristich mesicu mely ziskat novou podobu. Budeme radi za Vase pripominky ke zpravodaji, k tomu co Vas v nem zaujalo, cim byste jej obohatili, ci co se Vam na nem nelibi apod. Stejne tak uvitame i Vase prime zapojeni do kampane Zbrane, nebo lidska prava?“

Chcete-li zpravodaj i v budoucnu odebírat, napište nám to prosím ( brno@nesehnuti.cz ) a my Vaši adresu zařadíme do našeho rozesílače.

Za redakční tým zpravodaje

Karel Dolejší
Milan Štefanec
Zdeněk Janík
Adela Smažilová

****************************************************
NESEHNUTÍ Brno (Nezávisle sociálně ekologické hnutí),
Údolní 44

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.