Nutriatlas – užitečný pomocník pro všechny zájemce o zdravou výživu

Levné dárky, best dárky
 • Občanské sdružení Zdravá potravina vydalo aplikaci NutriAtlas pro mobilní telefony. Aplikace je vhodným pomocníkem pro všechny zájemce o zdravý život. NutriAtlas přináší do mobilního telefonu informace o Éčkách, databázi potravinách, seznam zdravých receptů a mnoho dalších šikovných funkcí.

  Aplikace NutriAtlas je propojena s profilem uživatele na webu ZdravaPotravina.cz a uživatel tak má v mobilní telefonu k dispozici recepty a potraviny, které si označil jako své oblíbené. Nejvíce se však toto propojení využije v případě funkce Nákupní lístky. Uživatel si na webu připraví seznam potravin a dalšího zboží pro svůj příští nákup a v tu chvíli má tento seznam k dispozici ve svém telefonu. Při nákupu si pak může odškrtávat jednotlivé položky, které již nakoupil a přehledně vidí, které ještě zbývají koupit. Nákupní lístky lze také tisknout nebo jedním kliknutím poslat emailem své kamarádce, známému nebo manželovi, který se již nebude moci vymlouvat, že koupil jiný druh kávy, protože v nákupním lístku má k dispozici i fotografie konkrétních potravin.

  Na samostatných webových stránkách určených mobilní aplikaci www.nutriatlas.cz jsou přímé odkazy ke stažení aplikace jak pro telefony Android a iPhone, tak i tablety iPad. Na webu jsou také podrobné video-návody s mluveným komentářem, který i méně technicky zdatné uživatele provede jednotlivými funkcemi aplikace.

  Rudolf Náprstek, předseda OS Zdravá potravina

  Občanské sdružení Zdravá potravina bylo založeno za účelem propagace a informování o zdravé výživě a zdravém životním stylu. Nepropagujeme žádnou konkrétní „dietu“ nebo „zaručený způsob na zhubnutí“, ale poskytujeme co nejvíce aktuální a přesné informace, které jsou již na zvážení každého návštěvníka, jak je využije ke zlepšení svého zdraví a života.

  OS Zdravá potravina provozuje v současnosti řadu tematicky specializovaných webových stránek určených pro všechny zájemce o zdravý životní styl. Na webu emulgatory.cz je přehledný seznam všech tzv. Éček. Na stránce každého Éčka je pak mimo detailních informací také seznam potravin, které toto Éčko obsahují. A to díky propojení s největší databází potravin v ČR na chemievjidle.cz, kde jsou kompletní výživové, spotřebitelské a další informace o potravině. Mezi další webové stránky pak patří seznam zdravých receptů zdraverecepty.cz a seznam prodejen se zdravou výživou zdraveprodejny.cz. Do všech provozovaných databází mohou přispívat i samotní uživatelé a to přidáním další potraviny, receptu nebo prodejny. Po ověření informací a schválení správcem se pak potravina či recept objeví veřejně na internetu. Zároveň také přidáním nové informace se uživatel zařazuje do pravidelné měsíční soutěže o balíčky zdravých potravin a produktů.

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.