INFORMACE z BRNA
informacezbrna.cz » Společenská rubrika » O komunikaci v Brně..

O komunikaci v Brně..

Kdo má zájem vidět zase po čase Ondřeje Lišku, anebo další úspěšné brňáky má možnost se dnes zúčastnit besedy na avizované téma.
napsal sob dne 03.11.2005 / 08:29:57

03.11.05 Marek: Rád bych se zúčastnil, avšak proti stavbě obchodního centra Vaňkovka jsem protestoval a s její nezdravou existencí nesouhlasím, proto nemohu na tuto jistě zábavnou diskusi přijít. Také mi vadí, že akce sdružení,které má v názvu Věc veřejná se pořádají v prostoru komplexu, o jehož současném využití se rozhodlo krajně neveřejně.
03.11.05 trafopajka: nejsem sice z vankovky nadsenej, ale porad lepsi, nez kdyby to tam furt chatralo.
05.11.05 Nero: Kdo na diskusi byl, pochopil, že v Brně je opravdu situace marná. Jednak díky nezájmu novinářů a odmítnutí účasti na poslední chvíli ze strany CT Brno, jednak z bezmoci při projevech náměstka primátora Jonáše, který jako by vystoupil z komunistického filmu. Jeho nepochopení a arogance, jeho sebejistota, že je to stejně jedno, co si občané myslí a co novináři napíšou...to je opravdu těřká prohra svobody slova v Brně a občanské společnosti ...No, za měsíc bude následovat debata další. Tak přijdte i vy, kdo jste odpůrci Vankovka, třeba organizátoru, debat alespon vysvětlíte, že je mají pořádat jinde.
Přidat komentář    Komentářů: 3
Inzerce





Anketa
Co je lepší...
... aby si každý udělal svou menší párty doma na dvorku sousedům pod okny
17

... aby se udělala jedna párty velká, na pokud možno co nejodlehlejším místě, kde je beztak kraválu dost z dálnice
56

... aby se žádné párty nedělaly, všichni povině seděli doma a hltali svou dávku emocí z televizních obrazovek
7

... byli všichni zavření někde ve sklepech nebo v kriminále
14

94 hlasujících od 03.08.2005 (seznam)
Kino a film
Kluby, kavárny, diskotéky
Divadla a koncertní sály
Muzea a galerie
Brno oficiální
Sport
Rádio, TV a jiná média
Velké brněnské stavby
Politika
Literatura
Ekologie a poradny
Volný čas
Víra v Brně
Brněnští muzikanti
Brněnské čtvrti
Fotografie
Nezisková sféra
Školy
Různé
Auto-moto
› přihlášení­