Občanské sdružení Veselý vozíček žádá:

Levné dárky, best dárky

Jsme občanské sdružení Veselý vozíček, které vzniklo na pomoc 9-letému Lukáškovi, ……který přišel ne vlastní vinou o obě dolní končetiny při vlakovém neštěstí. Naší snahou je pomoci mu v opětovném začleňování se do normálního života, hradit jeho současné i budoucí výdaje a potřeby spojené s postižením tak jak je přináší čas a hlavně pomoci s nejpalčivějším problémem a tím je vybudování bezbariérového bydlení pro Lukáška. Je to finančně hodně náročná záležitost a bohužel naše skromné možnosti nestačí na její dohlednou realizaci, proto se obracíme o pomoc na širokou veřejnost.

Pořádáme souběžně mj. i veřejnou sbírku ( č.j. 22737 / VZ / 2005 ) určenou právě pro tento účel.

Chceme Vás tímto požádat, zda by i Vaše společnost (firma), mohla naše úsilí podpořit nejlépe finančním darem, dle Vašeho uvážení a možností. Postačí i malá částka, která jistě pomůže a Váš firemní rozpočet tím nezatíží ( vystavíme darovací smlouvy, popř. lze dohodnout jiné formy pomoci ).

( č. účtu: 73856002 / 2700 )

Podrobnější informace o Lukáškovi vč. fotek informací o nás, přísl. dokumenty naleznete na našich webových stránkách www.veselyvozicek.cz kde jsou ke stažení i příslušné dokumenty.

Rádi Vám odpovíme na jakékoliv dotazy.

e-mail: veselyvozicek@seznam.cz nebo veselyvozicek@centrum.cz

Děkujeme za Vaši pozornost a ochotu pomoci.

S pozdravem

za občanského sdružení – Ing. Miroslav Štěpják a Jaroslav Karmášek

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.