Odstartoval druhý ročník International Top Model Casting

Levné dárky, best dárky
 • Ostrava (5. 3.) – Bratislava (26. 3.) – Brno (2. 4.) – Praha (9. 4.) – čtyři předkola International Top Model Casting 2011, na které jsou zvány všechny zájemkyně o modeling.

  Začíná druhý ročník TOP Model Casting 2011, který nabízí šanci mladým talentům v oblasti modelingu.

  Uchazečky se mají šanci prezentovat během jediného předkola na Slovensku (Bratislava) a třech předkol v České republice (Ostrava, Brno a Praha) a nejlepší z nich postoupí do dalších kol.

  V porotě budou zasedat osobnosti, jako populární slovenský zpěvák Robo Opatovský, mladá česká zpěvačka Monika Bagárová, slovenská módní fotografka Stanislava Hricová, zástupce německé televize GRID TV Rene Michael, bývalá mezinárodní top modelka a majitelka modelingové školy Andrea Rossini a další. Ze všech děvčat porota vybere 12 nejlepších, které postoupí do finále, a se kterými manažerská společnost podepíše exkluzivní smlouvu o spolupráci. Na nejlepší finalistky čekají aktraktivní ceny a otevřené dveře do světa mezinárodního modelingu.

  O vlasy se všem účastnicím během celé soutěže bude starat vlasová kosmetika Joico, o nehty luxusní nehtová kosmetika Orly a o vizáž se postará dekorativní kosmetika Dermacol.

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.