Po dobré práci

Levné dárky, best dárky

Přišel podzim. Krásné slunečné dny jsou stále vzácnější. Proto když se některý takový prosluněný den nyní, v polovině října doopravdy vydaří, jako se tomu stalo předevčírem, bylo by hříchem nevyužít jej k poklidné projížďce… Vyrazit po práci, courat jen tak, dvacitkou městem, proplétat se mezi ustaranými a uspěchanými lidmi a usmívat se, projíždět po štatlu a koukat po holkách, zablikat majáčkem, trochu monitorovat, trochu frajeřit. Jo Chrysler…

You may also like...

5 Responses

 1. Nero napsal:

  Zdravim a mam poznamkuna jine tema. Zajimate se o kauzu Spilberk. Ve vcerejci Rovnosti byl neskutecny clanek pana P.Paulczynskeho, ktery se rozciloval, prootze tema hotel ze Spilberku se diskutovalo az v Parlamentu…Hlavne aby prusvihy radnich neprekrocily brany mesta…Od jara 2005 do dnesnich dnu je vyvoj kauzy dost zajimavy…Nechcete se na to mrknout???

 2. kntz napsal:

  nero: dobry napad! kauza spilberk smrdi na 100 honu…

 3. Oldes napsal:

  To se vůbec divím, že to Pistolníku Pavouku nevadilo, když tu kauzu projednávali v italském parlamentu, italové totiž mají na naše vězení na kopci také své zážitky a moc se jim nápad s hotelem nelíbí.

 4. Anonym napsal:

  A co říkáte na toho Chryslera? Jste rádi, že jsme si ho společně koupili? Z rozpočtu? A víte, z jak vysokého rozpočtu? Zajímá Vás to, co se děje s vašimi penězi?

 5. Petra Paulczynská napsal:

  Podobné fotografie o naprosto nesmyslných akcích MP u základní školy na Slovanském nám. bychom vám mohli občas poskytnout ke zveřejnění. Měli byste zájem?Pravidelně tu hlídkuje MP v době, kdy rodiče vyzvedávají ze školy své děti a opravdu nemají kde zastavit…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.