Podnikatelé ušetří tisíce díky nové virtuální kanceláři

Levné dárky, best dárky

Sídlo firmy v Brně za méně než tisíc korun měsíčně nabízí nyní nové kancelářské centrum Brnooffice s.r.o. Plně vybavené kanceláře v těsné blízkosti centra Brna poskytují zájemcům profesionálně vyškolený personál, rozsáhlý administrativní servis i špičkové technické zázemí.
Služby nové virtuální kanceláře Brnooffice jsou určeny zejména podnikatelům, kteří nepotřebují klasickou kancelář. Klienti ocení nepřetržitý servis v plně vybavené kanceláři, kde jim bude v případě potřeby poskytnuta nejmodernější technika či osobní asistentka.
Virtuální kancelář Brnooffice již zahájila zkušební provoz, během kterého se přihlásili první klienti. Důkladně se tak otestovaly služby reagující na všechny jejich požadavky. Firmy nejčastěji využívají základní služby v podobě poskytnutí sídla a korespondenční adresy, dále jim virtuální kancelář slouží k přijímání pošty a telefonátů. Virtuální sídlo nabízí rovněž poradenské služby vlastních právníků, účetních i finančních poradců, kteří za klienty jednají s úřady. Nejčastěji se jedná o komunikaci s finančním úřadem.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.