Pořad Siesta živě a s posluchači

Levné dárky, best dárky
 • Na živé vysílání pořadu Siesta byli ve čtvrtek 24. ledna pozváni do studia posluchači. Iniciativa potkat se vzešla od příznivců tohoto pořadu. U mikrofonů byli všichni tři moderátoři pořadu – Marcela Vandrová, Věra Hotařová a Josef Veselý.

  Talkshow s názvem Siesta vstoupila do programu stanice Český rozhlas Brno na konci roku 2010. Průvodci pořadu a těmi, kdo určovali témata i ráz hodinky, byli zpočátku Marcela Vandrová a Josef Veselý. Po čase se k nim připojila i zlínská moderátorka Věra Hotařová. „Velmi ráda přijedu za posluchači do brněnského studia a těším se na setkání s těmi, které zatím znám jen z jejich telefonátů,“ připojuje k živě vysílanému pořadu za přítomnosti posluchačů Věra Hotařová.

  Siestou označují encyklopedie krátké zdřímnutí po obědě. Ta rozhlasová Siesta však svým názvem naznačuje, že jde o nekonfliktní, příjemné a pohodové popovídání moderátora s posluchači na nejrůznější téma doplněné hudbou. Pořad Siesta vysílá Český rozhlas Brno každý všední den od 13 do 14 hodin. Oblíbení moderátoři se ve studiu pravidelně střídají, ale 24. ledna přišli za posluchači do největšího studia na Beethovenově ulici všichni tři.

  Alena Podlucká

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.