Pozor! Festival GO KAMERA je za dveřmi

Levné dárky, best dárky

Filmy, fotografie a knihy o cestování
– letošní 11. ročník je zaměřen na Himaláj

Letošní ročník odráží mimořádné úspěchy českých i slovenských expedic hlavně v nejvyšších horách světa – Himálaji. Pavel Bém vystoupil jako prní Čech na Everest z jihu, Klára Poláčková stála na nejvyšší hoře světa jako první Češka.

Výprava vedená Poldou Sulovským bodovala v Karakoramu. Libor Uher dosáhl historického úspěchu a stal se druhým Čechem na záludné K2. Jeho kolegové „zabodovali“ na sousedním Broad Peak. J.Šimůnek společně s J.Morávkem s podívali na vrchol osmitisícové Šiša Pangmy, prostoupili obtížnou jižní stěnu. Úspěšné byly i další české výpravy.

Na slovenské horolezecké scéně nejvíce vyčnívá Peter Hámor a současná hvězda – Dodo Kopold.

Se všemi zmíněnými se na festivalu GO KAMERA setkáme.

A samozřejmě s řadou dalších zajímavých osobností.

Posláním festivalu je zprostředkování osobitých setkání. Obvyklou filmovou projekci doplňujeme diskusemi a povídám s autory – horolezci, režiséry, fimaři… V setkáních je hlavní síla festivalu.

Těším se na setkání i s vámi!

Ano, i s Vámi…

Rudolf Švaříček – ředitel festivalu

Soutěž v rámci festivalu GO Kamera

Vyhrajte atraktivní ceny! Pošlete své fotografie, filmy i případné knihy do 07.01.2008 na adresu LIVINGSTONE. Počet fotografií – max.5, rozměry od 30x20cm. Na zadní stranu uveďte autora a název snímku. Registrační poplatek je 50Kč. Vyhrát atraktivní cenu můžete právě vy!

Program GO KAMERA

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.