Pozvánka na další výstavy v Galerii T23

Levné dárky, best dárky
 • Po nutných opravách obnovila Galerie T23 svou činnost výstavou obrazů jihočeské výtvarnice Jindry Nazarské, která představuje návštěvníkům ze své široké škály malířských dovedností tři okruhy prací: figurální malbu, krajinu a abstrakci. Všechna díla příjemně prozářila celý prostor galerie.

  Dále se snažíme o realizaci klubových filmových večerů, které plánujeme již v blízké budoucnosti. O termínech vás budeme s předstihem informovat.

  Další výstavu připravujeme na 13. listopad. Autorkou vystavených prací bude Libuše Šuléřová, která nám ve své tvorbě představí kozičky chránící vinohrady. Bez jejich péče by dobrá vína zkysla a nedošla lahodné chuti.

  Další novinkou, která určitě potěší milovníky pivního moku, je rozšíření naší nabídky o vynikající polotmavý staročeský Malvaz 13°, který svojí lahodnou chutí potěší a rozptýlí jakékoliv chmury. Dalším adeptem v soutěži je Starobrněnský kvasnicový speciál 13°, který v ničem nezůstává pozadu. Březňák 12°, Mušketýr 11° a Starobrno médium dělají předchozím delikatesám důstojné křoví.

  Nezapomínáme ani, že k dobrému vínu a pivu sluší i něco malého k zakousnutí. Z toho důvodu nabízíme několik druhů nakládaných hermelínů, maďarskou klobásu, olivy, arašídy, mandle a nepřeberné množství slaného pečiva, brambůrků a jiných pochutin.

  Hlavní důraz však klademe na prezentaci kultury a umění ve všech jejich formách.

  Věříme, že vás naše snahy budou těšit, což bude i naším největším potěšením. Na vaši návštěvu se těší

  Věra Pokorová, Vladimír Šikula a Jiří Polách z Řícmanic

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.