Právě teď : Zelený bod otevřen

Levné dárky, best dárky

Snad první a svým způsobem unikátní kontaktní centrum politické strany v současné České republice se v těchto chvílích otevírá v Brně – Green Point Strany zelených v pasáži Alfa. Na programu je vyhlášení vítězů dětské výtvarné soutěže, zastupitel Vlašín rozdává anketní lístky, očekává se diskuse s přítomnými občany. Připraveno je tradiční vegetariánské občerstvení.

You may also like...

8 Responses

 1. ma napsal:

  Zaráží mne nezájem médií o tuto událost – kromě malé zmínky v LN 9/3 která navíc byla pouze o anketě o Brně kterou SZ včera v Green pointu prezentovala, nikoliv o události samé – a tím je otevření historicky prvního místa od sametové revoluce, kde politická strana pravidelně diskutuje s občany prostřednictvím svých zastupitelů. A to není málo – zkuste jít například někam diskutovat s ódéesáky. Kam asi?
  Takže to, že tzv. veřejnoprávní média tento vpravdě „historický mezník“ v praktickém pojetí demokracie v Čechách takřka úplně zasklila, považuji za další signál o tom, že veřejnoprávní média v ČR již dávno neexistují. Staly se z nich hlásné trouby zájmových skupin kterými jsou dávno přímo vlastněny a nebo „jen“ ovládány.

 2. ma napsal:

  Kdyby se totiž ostatní voliči dnes v novinách dočetli, že si tam ti zelení doopravdy tváří v tvář „lidu“ stoupli, (přestože není předvolební období), možná by začali vyžadovat totéž od představitelů svých stran. A to se asi jen málokomu chce a málokomu hodí.

 3. S* napsal:

  pistolník-copyrightista tomu nasadil korunu, když z IzB.cz bezostyšně vykradl článek i fota: http://www.paulczynski.cz/u-zelenych-otevirali-green-point-uz-podruhe.html

 4. S* napsal:

  a ještě se k tomu P. zdrze přiznal: http://www.paulczynski.cz/vzkaz-anonymnimu-s-z-izb.html

  Problém je pochopitelně v tom, že pan pistolník Pauča se ohání copyrightem, tedy ochranou před jakýmkoli přebíráním obsahu, kdežto server InZ.cz je provozován v režimu creative commons (http://cs.wikipedia.org/wiki/Creative_Commons).

 5. S* napsal:

  ano, správně: http://www.paulczynski.cz/druhy-a-posledni-vzkaz-anonymnimu-sz-izb.html

  Pauča vykrádat obsahy ciczích webů může, ostatní z jeho webu nemůžou vzít ani ň. Neboli spravednost po ódéesácku 😉

  Přesto vás, milý pane Paučo, mám stále bratrsky a upřímně jako člověka rád. Vaše snaha o zprotivení se je marná. Jste obklíčen neutuchající láskou. Políbím vás, kam jen budete chtít :-)

 6. BM napsal:

  Tak to se ti opravdu povedlo. Máš u mě pivo :-))

 7. BM napsal:

  S* : Dysentérie
  2 : 0
  Vyhrávají domácí.

 8. Suzman napsal:

  Typicý odeesák,nic nedělat a vydělávat na krádežích,lžích a podvodech…slunce v duši.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.