Premiéra Siesty s posluchači ve studiu byla úspěšná

Levné dárky, best dárky
 • Vysílání populárního pořadu Siesta ve čtvrtek 24. 1. 2013 vytvořili sami posluchači se třemi moderátory v největším studiu v budově Českého rozhlasu Brno. Vyslyšeli jsme přání příznivců tohoto pořadu, který je v programu stanice přes dva roky a pozvali je k živému vysílání do studia.

  Asi sedmdesát posluchačů mělo možnost se osobně potkat s Marcelou Vandrovou, Věrou Hotařovou ze zlínského studia a s Josefem Veselým. Tato trojice se střídá u mikrofonu každý všední den v hodinové talkshow, vysílané po poledni. Před zahájením vysílání pořadu přivítal a pozdravil přátele Siesty ředitel Českého rozhlasu Brno Ludvík Němec.

  Každý z moderátorů si pro přítomné posluchače připravil, tak jak je tomu zvykem v pořadu Siesta, otázku nebo téma. Josef Veselý měl pro přítomné odvážlivce spíš úkol. Přečíst na mikrofon některý z jazykolamů. Úsměvnou příhodou navodila Věra Hotařová téma, že žádný učený z nebe nespadl. A bylo na účastnících ve studiu, aby také přidali k dobru nějaký příběh. Marcela Vandrová vyzvala posluchače, aby oni sami se moderátorů na něco zeptali. Padlo několik dotazů, ze kterých se nakonec vyklubala opět humorná historka. Hodinka utekla, takže ani nedošlo na téma vaření a recepty, slíbené Marcelou Vandrovou.

  Posluchači ve studiu, a věříme, že i ti u rozhlasových přijímačů, se dobře bavili. V Českém rozhlase Brno setrvali další hodinu v rozhovorech se svými oblíbenými moderátory.

  Alena Podlucká

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.