ProAlt podporuje demonstraci rodičů

Levné dárky, best dárky
 • ProAlt podporuje demonstraci rodičů proti sociálním škrtům, udělejte to i vy: v Praze, Ostravě a Brně 25. března 2011.
 • Brno: 14.00 na Kapucínském náměstí

  Rodiče a děti jsou jednou ze skupin (kromě zdravotně postižených, samoživitelek a samoživitelů, či sociálně potřebných), kteří jsou nejvíce zasaženi již uskutečněnými nebo připravovanými bezkoncepčními škrty současné vlády. Skupina rodičů se rozhodla proti těmto škrtům protestovat. Přijďte je podpořit i vy v pátek 25. března do Prahy, Ostravy nebo Brna. Kromě toho můžete i podepsat petici proti škrtům v sociální oblasti.

  25. března 2011 od 14.00 do 17.00

  Praha: sraz 14.00 na Václavském náměstí u sochy sv. Václava

  Ostrava: 14.00 u radnice

  Brno: 14.00 na Kapucínském náměstí

  “Vyzýváme tímto co nejširší veřejnost k připojení se k pochodu. Je třeba dát aktivně najevo svůj nesouhlas s aktuální politikou. Trasa pochodu bude plánována s ohledem na účast malých dětí, rodičů s kočárky i seniorů. Vítáme kohokoliv, kdo bude ochoten vystoupit a pronést proslov směrem k zúčastněným, či směrem k našim politikům. Transparenty s sebou. Obracíme se též na politiky, zástupce médií a veřejně známé tváře s prosbou o aktivní podporu akce a účast na ní. Věříme, že se obyčejných lidí nezaleknou ani ti, kteří nás nutí k organizaci podobných aktivit. Přijdou nám tváří v tvář vysvětlit svůj postoj?”

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.