Proč hledá brněnská ODS nové vedení?

Levné dárky, best dárky

12. 9. 2005 v diskuzi ke článku brněnské strany a diskuzní fóra na tomto serveru napsali:

„Kunec“: Ač jsem volič ODS, to co předvádí brněnská ODS je opravdu nářez. Jen na okraj.. Špilberk dostavba (Tocháček) kolik tam zmizelo? Reduta.. co světla od Ambrose? pres 20 mil? Bez výběrového řízení? Myslím že je na čase se podívat na složení porot které rozhodují o těchto zálěžitostech… a pak třeba na domečky v Útěchově a Soběšicích které stavila jedna nejmenovaná firma pro nejmenované funkcionáře… co např. lukrativní smlouva s dmpb pro SNI… sice nemam pravnika, penize na soudy a dukazy ale uplne blbej nejsu…..

„Paulczyňski“: seš

Ještě nedávno nepředstavitelná situace. Brněnská ODS v úzkých hledajíc „někoho“, kdo by ji vyvedl zase zpět na výsluní. Tam kde se smlouvají zakázky, tráví dovolené a bůh ví jaké požitky to vlastně ještě přináší práce ve vrcholovém řízení města Brna.
Mě zaujal připravený projev exradního P. Paulczyňského na jeho stránkách. Řeknu vám Brňané, je to pěkné čtení. Po všech těch letech, je to to nejlepší co jsem od něj četl. Cituji:

„Když tě život omrzí, stane se ti peklem, skoč po hlavě do hajzlu a přikryj se deklem. Tolik bonmot. Ne tak doslova, ale podobný náhled na situaci jsem pojal. A protože myslím, že by měl zvítězit zdravý rozum, rozhodl jsem se tomu napomoci a měl-li bych být překážkou smíru, zvolil jsem řešení – zavřete oči odcházím. Nebo ještě lépe, řečeno s dalším klasikem, jdu se ukrýt do houští. Ať si propichují brzlík jiní. Nedá mi to však, abych situaci i tak neglosoval. Proto jsem si na dnešní sněm připravil projev. Jestli ho budu moci přednést nevím. Pro jistotu je zde„.

You may also like...

5 Responses

 1. ma napsal:

  Tak tě vítám mezi námi, obyčejnými občany, glosátore z houští… věřím, že se ti bude mezi námi líbit…já kupříkladu žiju již pár let ve škarpě a zvykl jsem si…víš, měl jsem firmu a nemám ji…venkovní reklama, znáš to…ale to je v Brně normální, obchodní zájmy představitelů města jsou nad zákon, co bych ti povídal, ty to znáš nejlíp… Tak se drž. Tak jak tak, teď jsme si aspoň rovni.

 2. Suzman napsal:

  ma:…nedelej si vředy kvuli temto hnupum…

 3. Anonym napsal:

  Někdo 2
  Ono to je úplně jedno , protože kdo umí ze základní školy číst , psát a počítat , tak již za téměř 18 let ví , že BRNO je rozděleno podle výsledků voleb na díly podle počtu stran na radnici a každá část patří jedné z nich. Každá strana má podle pořadí množství peněz z rozpočtu města , projektanta a stavební firmu , které mají nemalé peníze taky. Podle počtu mandátů počínaje vítězem voleb je výstavba v městě rozdělena a každá stavba podle důležitosti pak přiřazena stranám podle tohoto pořadí.
  Mezi ně se nikdo nový nedostane ať je u koryta kdokoliv! Kolik to už bylo průšvihů a nám je to jedno!!!

 4. ma napsal:

  …ovšem to je samozřejmě trestná činnost. Dokázal bych jich vyjmenovat celou řadu – počínaje zneužíváním pravomoci veřejného činitele, zneužívání informací v obchodním styku až po „neoznámení trestného činu“ a spolupachatelství.
  Jednou se to bude soudit, to bych se nebál.

 5. Anonym napsal:

  a mimochodem za brněnskými zelenými nestojí dle všeho také žádná stavební loby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.