Programové změny v Českém rozhlase Brno

Levné dárky, best dárky

Nejposlouchanější regionální stanice Českého rozhlasu – Český rozhlas Brno přichází v měsíci březnu (od 3. března) s programovými změnami ve všednodenním vysílání.

Oblíbený dopolední kontaktní pořad Apetýt začne už po deváté hodině. V jeho první hodině najde místo nová rubrika Jakpak je dnes u vás doma? Po telefonu mohou posluchači moderátorovi sdělit, co je v jejich obci, městečku, městě … nového, hezkého zajímavého nebo co se chystá nebo co zažili v posledních hodinách a chtěli by to říci prostřednictvím rozhlasových vln. V půl desáté navštíví Apetýt cvičitelka Hana Kabrnová a zájemci u přijímačů si mohou krátce zacvičit doma nebo i na pracovišti, aby tak ulevili své páteři, kloubům i svalům … „Myslím, že cvičení uvítají i pracující, kteří tráví hodiny třeba u počítače a mohou si protáhnout svá strnulá těla,“ dodává šéfredaktor stanice Jaromír Ostrý. Repríza Cvičení s Hanou je zařazena do odpoledního pořadu Rendez-vous po 16. hodině. V první hodině pořadu ještě posluchači uslyší (v 9.45 hod.) také historika Libora Vykoupila v pořadu Ecce homo.

Zbrusu nový zpravodajský pořad Dobrý den, Moravo je připraven hned po zprávách po 13. hodině. Posluchači v něm uslyší zajímavosti a aktuality z Jihomoravského a Zlínského kraje. K tomto pořadu očekáváme telefonáty a e-maily posluchačů na zajímavé tipy a události v regionu. „Naše stanice si takto chce vytvořit síť spolupracovníků-reportérů, kteří nám sdělí tipy a zajímavosti i z té nejmenší vísky Moravy. Chceme být co nejblíže našim posluchačům a vědět, jak se jim žije,“ upřesnil šéfredaktor Českého rozhlasu Brno. Po čtvrthodině následují dva pořady přesunuté z ranního vysílání a spojené v jeden pořad. Trh práce a Radioburzu nahradí Tržnice. Tržnice s novým moderátorem se vysílá každý všední den do 14. hodiny.

Pořad Otázky a odpovědi přesouváme na čas po odpoledních Radionovinách tedy zhruba 10 minut po 17. hodině.


Alena Podlucká

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.